poniedziałek, 15 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Asortyment Wiśniowski w Krakowie

Produkty marki Wiśniowski można obejrzeć przez internet, chociażby na stronie producenta. Jednak dopiero widok na żywo i możliwość dotknięcia bramy, drzwi czy okna, może ostatecznie przekonać klienta do zakupu. Warto w tym celu odwiedzić salon Wiśniowski. Kraków zaprasza!

Bramy garażowe Wiśniowski w Krakowie

Brama garażowa musi sprawnie działać, zapewniać bezpieczeństwo (w trakcie użytkowania, ale i na wypadek włamania), a także chronić przed wychłodzeniem budynku. Wszystkie te cechy można znaleźć w produktach marki Wiśniowski. Producent oferuje różnego rodzaju bramy segmentowe, bramy roletowe chowane w skrzynce, bramy otwierane tradycyjnie oraz bramy uchylne. Przy wyborze bramy należy kierować się nie tylko stylem budynku, ale również warunkami zabudowy oraz termoizolacyjnością. Jak wybrać najlepszą bramę w ustalonym budżecie? Warto zdać się na specjalistów – osoby, które chcą kupić bramy garażowe Wiśniowski w Krakowie, mogą liczyć na doradztwo konsultantów w salonie partnerskim TEXO.

Drzwi i okna Wiśniowski w Krakowie

Wybór okien i drzwi do nowego domu nie jest prosty. Stolarka powinna pasować do elewacji budynku i mieścić się w budżecie, ale inwestor musi też brać pod uwagę warunki techniczne określone w prawie budowlanym. Przepisy obowiązujące od 2021 roku mówią, że współczynnik przenikania ciepła dla okien i drzwi balkonowych dla nowych budynków nie może przekraczać 0,9 W/m2K. W praktyce oznacza to, że należy wybierać stolarkę energooszczędną, tj. okna trzyszybowe oraz drzwi z izolacją termiczną. Produkty te można obejrzeć w salonie TEXO na ulicy Zakopiańskiej, dlatego inwestorzy, którzy szukają okien i drzwi Wiśniowski w Krakowie, powinni skierować swoje kroki właśnie tam.

W nowoczesnym budownictwie dominują duże przeszklenia, dzięki którym w domu jest widno i ciepło. Jednak w czasie upałów wysokie i szerokie okna przyczyniają się do przegrzewania pomieszczeń. Aby temu zapobiec, warto zainwestować w funkcjonalne i solidne rolety Wiśniowski – w Krakowie można o nie zapytać we wspomnianym salonie partnerskim. Producent oferuje trzy typy rolet: podtynkowe, nadstawne i adaptacyjne. Obecny na miejscu doradca z pewnością pomoże wybrać produkt odpowiedni do potrzeb i budynku.

Ogrodzenia Wiśniowski w Krakowie

Ogrodzenie zniechęca włamywaczy i innych intruzów do wtargnięcia na posesję. Poza tym zapewnia domownikom większą swobodę i intymność, a jednocześnie bezpieczeństwo – zamknięta brama chroni np. przed wbiegnięciem dzieci na jezdnię. Ogrodzenie jest nieodzowne także w przypadku posiadania psa lub zwierząt gospodarskich.

Jakie systemy ogrodzeniowe oferuje marka Wiśniowski? To przede wszystkim bramy wjazdowe przesuwne oraz tradycyjnie otwierane bramy dwuskrzydłowe. U producenta można skompletować całe ogrodzenie – dobrać furtkę, przęsła, słupy oraz pozostałe akcesoria. Ogrodzenia Wiśniowski w Krakowie można obejrzeć chociażby w TEXO. Różnorodny design systemów – od prostych i tradycyjnych po bardzo nowoczesne i ekskluzywne – pozwala zaprojektować ogrodzenie, które będzie idealnie pasować do budynku.

Salon Wiśniowski Kraków – duży wybór i fachowa obsługa

Gdzie kupić okna, drzwi, bramy, ogrodzenia i boksy garażowe Wiśniowski w Krakowie? Produkty marki są dostępne w licznych tutaj punktach sprzedaży, jednak klient nie znajdzie w nich całego asortymentu. Zdecydowanie więcej można zobaczyć w salonach partnerskich, w których przygotowana jest pełna ekspozycja. Im większy wybór, tym łatwiej znaleźć elementy pasujące do stylu i wykończenia budynku. Poza tym w salonie klient może zobaczyć produkt z bliska – porównać kolory, wyczuć strukturę czy sprawdzić mechanizm działania. Największy wybór bram garażowych, ogrodzeń, okien i drzwi Wiśniowski w Krakowie oferuje salon TEXO, który znajduje się na ulicy Zakopiańskiej 56A. Dzięki lokalizacji na Podgórzu można łatwo tu dotrzeć z innych miejscowości i klienci nie muszą wjeżdżać do zatłoczonego centrum. Przed przybyciem warto odbyć wirtualny spacer po ekspozycji na stronie https://texo-bramy.pl/wisniowski-krakow/, a w razie pytań można napisać do konsultanta lub zadzwonić pod numer +48 12 307 37 38. Dzięki temu wizyta w salonie przebiegnie sprawniej i zajmie mniej czasu.