środa, 17 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Co na Walentynki? Przedstawiamy najlepsze pomysły na prezenty

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojej połówki? Podpowiemy Ci, co podarować, aby ten wieczór był cudowny, dzięki podarunkowi marzeń.

Chwila relaksu podczas masażu

Nic bardziej nie uszczęśliwi każdej kobiety, niż chwila tylko dla siebie. Voucher na masaż to strzał w dziesiątkę dla niej. Wszystkie Wasze wspólne święta, a Walentynki szczególnie, są doskonałą okazją, by podarować ukochanej chwilę relaksu. Wszyscy potrzebujemy czasu na odpoczynek i relaks, o który w domowym zaciszu nie zawsze jest łatwo, dlatego warto sięgnąć po atrakcję, która pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków i da możliwość zadbania o dobre samopoczucie w profesjonalnym miejscu. Spośród szerokiej oferty masaży można wybrać taki, który w danym momencie jest obdarowanej kobiecie najbardziej potrzebny. Masaże relaksacyjne pomagają zmniejszyć dolegliwości bólowe, usunąć negatywne skutki długotrwałego stresu oraz poprawić samopoczucie. W ofercie salonów są również zabiegi z dodatkiem słodyczy, czyli odprężający masaż czekoladowy i energetyzujący ciało miodowy. Inspiracją dla zabiegów z wykorzystaniem gorących kamieni i stempli jest kultura Dalekiego Wschodu, która od stuleci specjalizuje się w pielęgnacji ciała. Natomiast masaż aromaterapeutyczny, który jest wykonywany na bazie naturalnych olejków eterycznych, da ukojenie dla ciała i duszy. Ten zabieg łączy masaż relaksacyjny z aromaterapią, podczas którego są wykorzystywane olejki eteryczne. Wnikając w głąb skóry, pozostawiają ją nawilżoną i odprężoną. Bez względu na to, który z tej szerokiej oferty zabieg zostanie wybrany, to będzie najlepszy pomysł na walentynkowy prezent.

Alternatywa dla tradycyjnego paintball’a

Pasjonującą grą, która łączy odpoczynek ze wzmożoną aktywnością fizyczną i wspaniałą zabawą, będzie laser tag, czyli laserowy paintball. To rywalizacja, adrenalina, wyzwanie i sport. Będzie to z całą pewnością najlepszy wybór prezentu na Walentynki dla niego. Rozgrywki odbywają się na specjalnie do tego przystosowanej powierzchni, która jest wielkim labiryntem i polem bitwy. Znajdują się tu liczne korytarze, lampy UV i fluorescencyjne graffiti, które mają za zadanie zmylić gracza. Wyjątkowy klimat tworzy muzyka, która wprowadza uczestników w stan ekscytacji, a panujący półmrok i sztucznie wytworzona mgła tworzą klimat, jak w grach komputerowych. Laserowy paintball to doskonała zabawa, w której liczy się inteligencja, spryt i szybka analiza dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Przewagą nad klasyczną wersją jest zastąpienie tradycyjnych kulek z farbą, wiązką podczerwieni, która jest całkowicie bezpieczna dla oczu, więc strzały są całkowicie bezbolesne i nie zostawiają nieestetycznych siniaków. Każdy z uczestników zabawy jest wyposażony w kamizelkę z czujnikami, które reagują na wiązkę laserową oraz pistolet, który ma zasięg od 30, do nawet 200 metrów. Gracze mogą działać samodzielnie lub w zespole, ale cel jest jeden – zdobyć jak najwięcej punktów. To rozrywka na najwyższym poziomie, która jest dostępna przez cały rok, bez względu na pogodę.

Samolot napędzany wiatrem

Zaskocz swoją połówkę ofiarowując w prezencie walentynkowym piękne widoki, dużo emocji i odrobinę adrenaliny. Voucher na lot szybowcem będzie najlepszym podarunkiem dla niej. Taki oryginalny pomysł zaskoczy każdą obdarowaną kobietę i zapewni wspomnienia, które będą jej towarzyszyć do końca życia. Konstrukcja tego samolotu jest wzorowana na locie bociana, a pionierem statków powietrznych bez własnego napędu, był Niemiec, Otto Lilienthal. Natomiast pierwszym Polakiem, który wykonał lot szybowcem, był Czesław Tański, który poderwał się nad ziemię już w 1896 roku w okolicach Janowa Podlaskiego! Wyjątkowość tego statku powietrznego polega na zależności od natury, czyli ciepłych i zimnych prądów powietrza oraz braku silnika, co czyni go najbezpieczniejszym samolotem. I właśnie niezakłócone hałasem silnika widoki i rozpościerająca się kilkaset metrów pod pasażerem piękna przyroda, sprawi, że będzie to prezent marzeń dla Twojej Walentynki.

– Materiał zewnętrzny