środa, 17 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Co robić, kiedy są wakacje, a bukmacher nie oferuje żadnych ,,ciekawych” zakładów?

Każdy gracz w pewnym momencie swojej ,,typerskiej” kariery natknie się na to, że w pewnym momencie nie będzie miał czego ciekawego obstawiać. Odrzucił już wszystkie niepewne typy, pewniaków nie ma, a bonusu bukmacherskiego na coś ciekawego póki co nie widać. Czym więc można się zająć w takiej sytuacji? Tego dowiecie się już za chwilę!

Czemu nie spróbujesz obstawiać e-sportów?

Kiedy sezon na piłkę się kończy (bądź też zakończyła go niespodziewanie chińska pandemia) to wtedy zawsze zakłady bukmacherskie na e-sport zaczynają wieść prym. Naturalnie jeśli gry komputerowe nie bardzo cię obchodzą, wtedy zawsze możesz spróbować czegoś innego, ale jeśli zainteresował się ten temat, to czytaj dalej.

Otóż w większości przypadków obstawianie e-sportów polega na tym, że musimy, tak jak w tradycyjnym sporcie, wytypować drużynę, która wygra rozgrywkę, bądź też gracza, który będzie pierwszy w tabeli danej rozgrywki. To drugie jest oczywiście o wiele bardziej trudne do prawidłowego obstawienia, ale nawet bukmacherzy online nie kryją się z tym, że dzięki temu wygrana na takim zakładzie jest ogromna.

Wróćmy jednak do początku, czyli do obstawiania wygranej danej drużyny e-sportowej. Naturalnie największym póki co e-sportowym tytułem jest Counter Strike Global Offensive, ale z powodu powstania gry zwanej ,,Valorant” (która według graczy wygląda jak nowsza, i lepsza wersja CS’a) ostatnio sporo traci na popularności. Gra mniej więcej polega na tym, że mamy dwie drużyny – terrorystów, i antyterrorystów. Zadaniem tych pierwszych jest albo podłożenie bomby, albo ochrona zakładników przez jakiś czas (ten rodzaj rozgrywki jest niemalże już zapomniany – ponieważ AI zakładników nie była zbyt rozwinięta i denerwowało to strasznie graczy). W przypadku pierwszego, na mapie znajdują się dwa miejsca, w których terroryści muszą podłożyć bombę, i ochraniać ją do czasu eksplozji. W przypadku antyterrorystów, ich zadaniem jest zabić tych pierwszych i nie dopuścić do podłożenia bomby. Drużyny składają się z po pięciu graczy, rund jest około 15 (jeśli rozgrywka idzie miarowo, to może być więcej) – czas na rundę – 10 minut. Naturalnie powyżej opisaliśmy jedynie podstawy tej gry, ponieważ jest ona o wiele bardziej złożona (bunnyhopping, granaty, AWP, etc) ale to już nie temat na taki artykuł, ponieważ w końcu mamy wam opisać, co można robić, jeśli nam się nudzi a bukmacher nie proponuje żadnych typów na naszą ulubioną kategorię sportową.

Zakłady specjalne

Co prawda nie będziemy w stanie ich obstawiać non – stop, z racji tego, że wydarzenia nietypowe – jak sama nazwa mówi, nie zdarzają się od tak. Chociaż z drugiej strony sztampowym tego przykładem może być wyścig o fotel prezydencki Stanów Zjednoczonych, bądź innych państw, chociaż z racji tego, że Stany są tak ogromnym państwem, to kwota do wygrania jest o wiele wyższa od innych. Tu zatrzymajmy się na moment, z racji tego, żeby powiedzieć sobie o tym, jak bardzo bukmacherzy się mylili. Wiele osób, mediów, oraz wszyscy z lewego ramienia politycznego wierzyli, że Trump nie wygra stołka. Jednakże życie pokazało inaczej, i ci co obstawili na to, że Trump wygra, zarobili naprawdę potworne pieniądze. Jest to bolesna nauczka dla bukmacherów online, a jednocześnie nauczka dla graczy, aby nie zawsze szli za tym, co uważa większość społeczeństwa, bo czasem życie płata takie figle – a skoro tak się dzieje, to można to wykorzystać! Warto popatrzeć na ranking bukmacherów – one często podpowiadają jak g

Wyjedź na wakacje – na zakłady patrz przez telefon

Każdemu kiedyś należy się wolne. Dlatego też wyjeżdżając, warto jest zabrać ze sobą smartfona. Dzięki temu, nawet jeśli pojawi się jakiś interesujący dla was typ, to bardzo łatwo będziecie w stanie go obstawić. Pamiętaj jedynie o tym, że twój bukmacher może nie mieć aplikacji bukmacherskiej, więc postaraj się dobrać takiego, który takową udostępnia. W przypadku wyjazdu za granicę, bądź w rejony gdzie sygnał jest słaby, musisz liczyć się z tym, że albo będziesz potrzebował zagranicznej karty z danymi na Europę, bądź też wzmacniacz sygnału, ale z drugiej strony możesz wykorzystać ten czas na relaks – przez co nie będą ganiały cię non – stop myśli o zakładach bukmacherskich, a dodatkowo jeszcze się zrelaksujesz w odpowiedni sposób!

Jeśli już wyjedziesz na wakacje

Może i to ma mało wspólnego z zakładami bukmacherskimi, jednakże z racji aktualnej sytuacji na świecie, warto jest poruszyć ten temat. Zawsze, ale to zawsze powiadamiaj swoją najbliższą rodzinę o wyjeździe, gdzie jedziesz, na jak długo i kiedy wrócisz. Podaj numery i dane osób, z którymi wyjeżdżasz, oraz przed wyjazdem sprawdź, jaki aktualnie reżim sanitarny panuje w miejscu (bądź kraju) do którego jedziesz. Wiadomo że zakłady bukmacherskie to jedno, ale z drugiej strony, Twoje bezpieczeństwo to drugie. Nie bez powodu mówi się, że wakacje to najniebezpieczniejszy czas dla wielu osób, ponieważ wielu ludzi daje sobie spokój z zasadami bezpieczeństwa, których tak naprawdę nie powinno się nigdy lekceważyć.