niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Co wiemy o Andziaks? | Angelika Zając, Angelika Zając wiek

Na kanale Andziaks pojawia się miesięcznie ogromna liczba obserwatorów. Jedna z najsłynniejszych polskich youtuberek i instagramerek może pochwalić się ponad 0,5 mln obserwujących jej konto na YT. Podobnie wiele jest ich na Instagramie. Kim właściwie jest Andziaks?

Andziaks – kim jest? Angelika Zając – data urodzenia, rodzice

Andziaks to właściwie Angelika Zając, która zasłynęła przede wszystkim jako youtuberka odsłaniająca kulisy swojego codziennego życia. Jej relacje z licznych podróży, promowanie zdrowego stylu życia, ale i pokazywanie ekskluzywnych dodatków, ubrań i kosmetyków przyniosły jej ogromną popularność. Słynie ona jednak przede wszystkim z kontrowersyjnych vlogów, które podbijały internet. Dzisiaj jej filmy nadal śledzi bardzo wiele osób. 

Andziaks to 24-letnia dziewczyna, która stanowi przykład tego, jak w social mediach obecnie robi się karierę. Urodzona w 1997 roku dziewczyna nie boi się odsłaniać swojej prywatności, w tym relacji rodzinnych. Jest córką bizneswoman, która zajmuje się hotelarstwem. Angelika Zająć nie ukrywa, że związek jej rodziców się rozpadł. W Internecie szeroko komentuje swoje życie, relacje rodzinne, pokazuje przyjaciół, a także związek. To właśnie ten ostatni aspekt życia Andziaks obecnie przynosi jej wiele zainteresowania.

Raport z najważniejszych wydarzeń

Obszerne relacje Andziaks umieszczane w sieci dotyczą często ważnych wydarzeń z jej życia. Przede wszystkim bardzo dużo uwagi Andziaks poświęca swojemu partnerowi – także youtuberowi Luce. Para jest ze sobą już 5 lat. Doczekała się także córki. I to właśnie przy okazji zajścia Andziaks w ciążę, można było prześledzić jej kontrowersyjny styl ujawniania w sieci wszystkich szczegółów ze swojego życia. Youtuberka pokazywała oczekiwanie na wynik testu, swoje pierwsze reakcje po potwierdzeniu ciąży, moment, kiedy o wyniku testu dowiedział się Luka. W końcu szczegółowo Andziaks relacjonowała swoją ciążę, a w końcu sam poród, co wiele osób uznało za szczególnie dyskusyjne. Przełożyło się to jednak na wyniki statystyk odwiedzin jej kanału, który rozgrzał się wtedy do czerwoności. Więcej przeczytasz na https://godzinnik.pl/

Świat licznych podróżny, pięknych miejsc, mody i kosmetyków

Dzisiaj Andziaks na YouTube i Instagramie pokazuje swoje codzienne życie, które często wypełniają egzotyczne podróże, zakupy i… oczywiście opieka nad córką. Dzisiaj youtuberka mocno koncentruje się na relacjonowaniu swojego życia rodzinnego, wspólnego spędzania czasu, zakupów, spotkań z przyjaciółkami. Problemu nie stanowi także pokazywanie luksusowego mieszkania, które wspólnie z Luką i córką obecnie zajmują.