piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Complex A Eliokap oczyszczający peeling trychologiczny do skóry głowy

Complex A Eliokap oczyszczający peeling trychologiczny do wrażliwej skóry głowy.

Complex A Eliokap często nazywany oczyszczaczem skóry głowy to jeden z najlepszych peelingów . Przeznaczony jest do kompleksowej higieny skóry głowy stosowany przed myciem szamponem Eliokap. Ma za zadanie usuwać nagromadzenia rogowe i lipoperoksydazowane kwasy tłuszczowe obecne na skórze głowy.

Peeling skóry głowy Complex A może być stosowany jako domowy środek złuszczający i pobudzający skórę. Można go stosować do wszystkich rodzajów skóry głowy, w szczególności przy łojotoku i łupieżu, a także we wszystkich przypadkach wyłysienia niebliznowaciejącego.

  • Complex A Eliokap to trychologiczny peeling do skóry głowy głęboko oczyszcza i ułatwia natlenianie skóry oraz komórek włosa.
  • Można go stosować do wszystkich rodzajów włosów, w szczególności przy łojotoku i łupieżu, a także we wszystkich przypadkach wyłysienia niebliznowatego.

W peelingu zawarte są takie składniki jak:

  • kwas mlekowy i mocznik, które delikatnie złuszczają nadmiar zrogowaciałego naskórka.
  • Ekstrakt z jałowca wraz z ekstraktem z szałwii wykazują działanie antyseptyczne, odkażające, a także przeciwłojotokowe.
  • Mięta pieprzowa działa przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalne.

Peeling Eliokap ma również działanie przeciwświądowe i pobudzające krążenie. Kolejnym ważnym składnikiem peelingu jest alantoina, która łagodzi podrażnioną skórę głowy.  Dodatkowo pirokton olaminy zwalczy ciągle powracający łupież. Ostatnim składnikiem jest ekstrakt z łopianu – wzmacnia on osłabione, skłonne do wypadania włosy. Szukając odpowiedniego szampony wybieraj szampony trychologiczne Eliokap.

Kosmetyki Eliokap – czy znasz już tą markę?

Na wstępnie warto wiedzieć, że Eliokap specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków trychologicznych mających działanie lecznicze do włosów, zapewniających zarówno profesjonalną pielęgnację, jak i efekt terapeutyczny. Szampony, balsamy, serum, peelingi do skóry głowy, fitoemulsje, preparaty do pielęgnacji skóry głowy i odbudowy włosów, stworzone mogą rozwiązać każdy problem: od zagęszczania i stymulowania wzrostu po poprawę struktury włosów i zapobieganie wypadaniu włosów. Wszystkie produkty marki są hipoalergiczne, przebadane klinicznie i dermatologicznie oraz posiadają atest PZH. Dobrze łączą się ze sobą i dają efekt kumulacyjny.

Poniżej przedstawiamy zestawy kosmetyków trychologicznych marki Eliokap zestawione w zależności od problemu. Warto zapoznać się z tą marką – jest ona na polskim rynku od dawna, bardzo dużo gabinetów trychologicznych pracuje na Eliokap z powodzeniem włączając te kosmetyki i mieszając je z innymi. Warto w tym miejscu przypomnieć o peelingu Orising – który razem z peelingiem Eliokap nie przestaną być używane w gabinetach trychologicznych – Energetica D Orising to również bardzo dobry peeling.

Dlaczego warto stosować peeling skóry głowy?

Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy.

Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. Dlaczego więc warto stosować peeling skóry głowy? Peeling skóry głowy jest odpowiedzialny m.in. za normalizowanie i przygotowanie skóry do przyjmowania składników aktywnych Eliokap, wspierających organizm w walce. Częstym problemem może być, np. nadmierna ilość zrogowaciałego naskórka, którego obecność spowodowana jest wysuszeniem i pękaniem skóry z którą doskonale radzi sobie właśnie peeling Complex A Eliokap i wspomniany peeling Orising.