czwartek, 25 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Digital Workplace na potrzeby każdej firmy

Procesy firmowe z pewnością są niezwykle skomplikowane i wymagające. Na ich sprawne przeprowadzenie składa się wiele czynników, nad którymi ciężko jest niekiedy zapanować. Wobec tego firmy poszukują coraz to nowych rozwiązań, dzięki którym, mogą zapewnić sobie nie tylko sprawną komunikacje i przepływ informacji, ale także będą mogły sprawnie zarządzać najważniejszymi procesami przedsiębiorstwa. Niezbędne stało się więc coś na kształt biurowego systemu operacyjnego. Z rozwiązaniem przychodzi więc Ready_™i zaproponowana przez nich usługa Digital Workplace. Co ona oferuje?

Profesjonalny system obsługi dokumentów od Ready_™

Pierwszą rzeczą, jaką można otrzymać decydując się na Digital Workplace od  Ready_ to świetnie skoordynowany system obsługi dokumentów, który stworzony został przez firmę eDokumenty, czyli swoistego lidera w branży cyfryzacji dokumentów. W jego ramach będzie można swobodnie uporządkować wszystkie maile, pisma, faktury, umowy, a także inne dokumenty, wśród których zapanował chaos i nieporządek. Co więcej można dowolnie wybrać i zainstalować aplikacje, które usprawnią proces cyfryzacji i zapewnią jeszcze większe uporządkowanie. Najważniejsze jest jednak to, że system zaproponowany przez Ready_™ bazuje jedynie na sprawdzonych metodach zarówno pod względem cyfryzacji jak i archiwizacji dokumentów. Wobec tego, nie trzeba się obawiać, że przetwarzanie informacji stwarza jakiekolwiek ryzyko czy narusza podstawy bezpiecznego zarządzania danymi.

Wydajny CRM oraz praca grupowa z workflow

Ready_™ stworzyło Digital Workplace by ułatwić pracę w biurze tysiącom pracowników, a także i kadrze zarządzającej. Wobec tego w rozwiązaniu tym nie mogło zabraknąć wygodnego systemu CRM, który został wyposażony w silnik workflow, a także podstawowe narzędzia do pracy grupowej.  Sprawna organizacja kartotek sprawi, że do danych kontrahentów, będzie można wygodnie uzyskać dostęp z jednego miejsca. Co więcej można również podłączyć skrzynkę mail za pomocą IMAP i przejmować wszystkie najważniejsze maile za pomocą jednego kliknięcia. Dodatkowo elektroniczny dziennik korespondencji pozwoli pracownikom na pozostawanie ze sobą w kontakcie, co w pracy grupowej jest przecież podstawową wartością. Nie można zapomnieć również o tym, że Digital Workplace od Ready_™ umożliwia również tworzenie własnych projektów w systemie obiegu dokumentów, za pomocą prostego w obsłudze narzędzia graficznego. W ten sposób praca grupowa, a także utrzymanie całego workflow będzie jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej efektywne.

Dedykowany sklep z aplikacjami, dla zapewnienia jeszcze większej funkcjonalności

Każda przestrzeń, w tym także Digital Workplace zawsze może być jeszcze bardziej funkcjonalna. W Ready_™ AppStore można więc spokojnie wybierać i instalować poszczególne aplikacje, które dadzą możliwość na uruchomienie poszczególnych procesów w kilka minut, bez ich długiego wdrażania. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zachować pełną elastyczność i zwiększyć możliwości między innymi w zakresie obiegu faktur, płatności, archiwizacji umów, czy nawet w zarządzaniu projektami. Oczywiście z aplikacji można skorzystać tylko i wyłącznie wtedy, kiedy przedsiębiorstwo znajdzie się w potrzebie bardziej zaawansowanych i rozbudowanych rozwiązań. Wówczas można jedynie pobrać aplikacje i uruchomić jej szybką konfiguracje. Przedsiębiorca nie musi płacić za każdą z nich, a jedynie za tę, która w danej chwili będzie mu potrzebna. Digital Workplace jest więc rozwiązaniem stworzonym dla każdego biznesu.