poniedziałek, 22 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Dlaczego warto zamawiać foliopaki prosto od producenta?

Chociaż wiele sklepów oferuje foliopaki kurierskie i inne artykuły wykorzystywane do pakowania przesyłek, zarówno koperty foliowe, jak i inne tego typu produkty najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta. Dzięki temu klient może uzyskać najlepsze ceny, co wynika z wyeliminowania pośredników. Kolejną zaletą związaną z kupowaniem kopert i foliopaków od producenta jest możliwość spersonalizowania koperty foliowej.

  1. Kiedy warto stosować foliopaki kurierskie?
  2. Jak obniżyć koszty pakowania przesyłek?
  3. Wytrzymałe koperty kurierskie

Jeżeli podczas składania zamówienia klient wybierze opcję nadruku, to na każdym foliopaku znajdzie się jego logo lub inne informacje. Dzięki temu firma może zwiększyć rozpoznawalność swojej marki u klientów. Warto również wspomnieć o tym, że producent ma w stałej ofercie wiele nietypowych produktów, których nie można znaleźć u innych sprzedawców. Klienci zgodnie przyznają, że pomimo bardzo atrakcyjnych cen, jakość produktów jest wysoka, a foliopaki są odporne na uszkodzenia.

Kiedy warto stosować foliopaki kurierskie?

Teoretycznie oferta foliopaków jest na tyle zróżnicowana, że można do nich zapakować praktycznie każdy produkt. Najlepiej jednak wykorzystywać folie wtedy, gdy wysyłane są lekkie przedmioty. Warto upewnić się, że są one odporne na uszkodzenia i wstrząsy, ponieważ pomimo wielu swoich zalet, foliopaki nie nadają się do zabezpieczania delikatnych przedmiotów.

Jak obniżyć koszty pakowania przesyłek?

Duża popularność foliopaków wiąże się z niskimi cenami, co pozwala zabezpieczyć paczkę wysyłaną do klienta bez ponoszenia dużych kosztów. Dzięki temu sklep internetowy może obniżyć koszty przesyłek, co na pewno przełoży się na zadowolenie klientów. 

Takie opakowanie jest odporne na uszkodzenia i zabezpiecza towar włożony do wnętrza koperty przed wilgocią. Foliopaki można wykorzystywać między innymi do pakowania książek, gazet, ubrań, niektórych zabawek oraz różnych gadżetów. W przypadku problemów ze znalezieniem foliopaków o wymiarach odpowiadających potrzebom klienta zawsze warto skontaktować się z pracownikiem biura obsługi klienta i poprosić o pomoc.

Wytrzymałe koperty kurierskie

Każda firma, w której regularnie ma miejsce wysyłka towaru, powinna zaopatrzyć się w foliopaki kurierskie. Najlepiej oczywiście od razu złożyć zamówienie na większą ilość, dzięki czemu można skorzystać z hurtowych cen, a przy okazji uniknąć konieczności kilkukrotnego ponoszenia kosztów wysyłki. Aktualne ceny dostępne są w sklepie, gdzie można łatwo złożyć zamówienie. Jednym z producentów foliopaków kurierskich jest sklep.foliopaki.pl.