niedziela, 16 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Efektywne szkolenia podnoszące jakość twojej sprzedaży

Jeżeli od dłuższego czasu planujesz otworzenie swojego sklepu internetowego lub jakiejkolwiek innej działalności jednak masz ograniczony budżet i nie chcesz inwestować na początku w żadnego eksperta ds. marketingu warto zapoznać się z naszym szkoleniem, które znajdziesz na stronie https://agencjatekstura.pl/szkolenia-marketingowe/.

Nada się ono również dla freelancerów oraz pracowników wszystkich innych działów, w których często pojawia się potrzeba podjęcia bezpośredniego kontaktu z klientem. Na szkoleniu poznasz wszelkie strategie marketingowe przydatne do rozwoju tego obszaru na twoim stanowisku. Dodatkowo poznasz sposób ,w jaki skutecznie możesz pozycjonować swoje teksty, tak aby wyświetlały się one wysoko w wyszukiwarkach internetowych. Sprawia to, że szkolenie jest przydatne dla ludzi pracujących w różnych sektorach, ponieważ tłumaczy w prosty sposób strukturę działania social mediów i internetu pod względem promocji firmy. 

Dofinansowanie do szkoleń – czyli jak nie płacić za naukę w praktyce

Jeśli zamierasz przystąpić do jednego z naszych kursów bądź dalej się wahasz warto zapoznać się z warunkami uzyskania dofinansowania do konkretnych szkoleń. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz pod tym linkiem https://agencjatekstura.pl/szkolenia-dofinansowane/. Możliwości są dosyć spore, ponieważ możesz uzyskać aż 100% dofinansowania do wybranego z naszych szkoleń. Jedynymi warunkami, jakie musi spełnić twoja firma jest co najmniej dziesięciu zatrudnionych pracowników i dwa miliony euro obrotu rocznie. Jednak, nawet jeśli nie spełnia tych warunków możesz postarać się o dofinansowanie 80%, które jest dostępne dla większości dużych firm. Poza tym można ubiegać się również o 10 000 złotych dofinansowania na jednego pracownika. Jest to możliwe przy zatrudnieniu co najmniej jednej osoby przez firmę na umowie o pracę.

Szkolenie sprzedażowe – czyli jak sprawiać, żeby klient sam chciał kupić

Nasze szkolenie sprzedażowe nauczy cię całej drogi, jaką należy przejść podczas współpracy z klientem od podstaw. Nawet jeżeli jesteś kompletnie „zielony” w kwestii sprzedaży z pewnością zrozumiesz mechanizm tego procesu z uwagi, że jest to szkolenie indywidualne spersonalizowane pod twoje konkretne cele, jakie chcesz osiągnąć. Dzięki niemu nauczysz się, w jaki sposób odpowiednio zbudować zaufanie klienta do Ciebie lub twojej firmy oraz jak rozpoznać jego oczekiwania dotyczące konkretnej usługi lub produktu. Jest to zupełnie inny wymiar tego, co przedstawiają wszyscy coache sprzedażowi, ponieważ nasz schemat nie opiera się na wciskaniu klientowi produktów, które są mu niepotrzebne. Nauczymy Cię w prosty sposób, jak wykreować potrzebę u klienta lub potencjalnego klienta w taki sposób, aby po chwili sam chciał on kupić produkt, który przed chwilą uznałby za kompletnie niepotrzebny. Tego wszystkiego i jeszcze wiele więcej nauczysz się z naszym szkoleniem w wyłącznie 2 dni, więc jeżeli zależy ci na zwiększeniu swoich osiągnięć na polu sprzedażowym koniecznie, chociaż zapoznaj się z ofertą tego szkolenia https://agencjatekstura.pl/szkolenie-sprzedazowe/.