piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Hair Loss System Solaria zestaw kosmetyków trychologicznych wzmacniających włosy i oczyszczających skórę głowy

Hair Loss System to kompletna, łatwa do stosowania w domu terapia hamująca wypadanie włosów. Specjalnie dobrane kosmetyki trychologiczne: szampon Hair Loss System i ampułki podzielone na dwa rodzaje – oczyszczające i lotion tworzą unikalną terapię trychologiczną. Dodatkowo Hair Loss System jest produkowany przez Solaria z Włoch – producenta, który od wielu lat tworzy kosmetyki marki Eliokap Top Level.

Najważniejsze informacje: Hair Loss System to metoda, która hamuje wypadanie włosów i odżywia je uwzględniając przede wszystkim stan równowagi skóry głowy i przygotowuje ją do przyjęcia silnej kuracji (nr. III) Zestaw dostępny jest na stronach www.eliokap.sklep.pl oraz www.orising.sklep.pl – kosmetyki są sprowadzane z Włoch przez głównego dystrybutora w Polsce, który jest jednocześnie potwierdzeniem jakości i ważności.
Etap I – przygotowawczy Aby rozpocząć kurację należy nałożyć ampułkę przygotowawczą (oczyszczającą skórę głowy i przygotowującą do dalszej kuracji), którą należy pozostawić na około 4-5 minut, po czym spłukać i nałożyć zzampon Hair Loss System. Sugerujemy stosowanie kuracji przygotowującej co pięć dni.(zawarta ulotka w pudełku wyjaśnia jak należy stosować zabieg z wykorzystaniem ampułek) Ampułka preparatu ma działanie keratolityczne i przeciwrodnikowe, dzięki obecności skrzypu.

Etap II szampon 
Szampon Hair Loss System ma bardzo delikatną formułę o pH między 5-5,40, zbliżonym do naturalnego, fizjologicznego pH skóry głowy. Stosowanie szamponu o podobnym pH do skóry głowy pomaga w utrzymaniu równowagi płaszcza hydrolipidowego. Pobudzające i tonizujące działanie zapewnia ekstrakt z miłorzębu japońskiego i zielonej herbaty, a proteiny jedwabiu dostarczają skórze głowy podstawowych składników odżywczych.

Etap III 
Kuracja opiera się przede wszystkim na synergicznym działaniu składników aktywnych, które pobudzają ukrwienie skóry głowy oraz fitoekstraktów, takich jak żeń-szeń. Ważną funkcję pełnią glikoproteiny, które mają pozytywny wpływ na aktywność obrotu komórek. Żeń-szeń to roślina bogata w składniki aktywne i witaminy, które mają działanie rewitalizujące, tonizujące, stymulujące, wzmacniające, odżywcze, co jest bardzo ważne w przypadku cienkich włosów.

Podsumowując Hair Loss System stosowany jako zestaw z szamponem równoważy stan skóry na głowie i hamują wypadanie włosów Oczyszczenie skóyy głowy jest niezwykle ważne terapii trychologicznej – niezależnie od tego czy zmagasz się np. z wypadaniem włosów czy z łupieżem. Dzięki aktywnym składnikom zapewniającym odpowiednią higienę, regulującym stopień natłuszczenia, nawadniającym skórę i usuwającym martwe komórki, następuje lepsze natlenienie skóry głowy, eliminacja warstwy komórek osadowych i stabilizacja powłoki hydrolipidowej. 

Peeling enzymatyczny dlaczego w płynie a nie w formie kremu z granulkami złuszczającymi.

Peelingi służą głównie do rozpuszczenia keratyny obumarłego naskórka, która blokuje wzrost włosa. Polecamy peeling enzymatyczny w płynie z dodatkiem kwasu mlekowego lub kwasu salicylowego. Co ważne – ABSOLUTNIE nie stosuj peelingów ziarnistych. Peelingi ziarniste będą przecierały skórę głowy, mogą doprowadzić do łamania się włosów i co ważne ziarna peelingu mogą zatrzymywać się w nieaktywnych mieszkach włosowych i zapychać je. Kolejnym błędem jest stosowanie tzw. peelingów domowych opartych o kawę, sól czy innego rodzaju produkty spożywcze z dodatkiem oleju. Tego rodzaju peelingi stanowią idealne źródło do rozwoju bakterii i również mogą zatrzymywać się w mieszkach włosowych powodując ich zapychanie.

Materiał zewnętrzny. W przypadku wątpliwości co do produktu skonsultuj się ze specjalistą.