piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Hair Loss System – zestaw dwóch rodzajów ampułek i specjalnego szamponu

Hair Loss System to zestaw ampułek i szampon, który zapobiega wypadaniu włosów – przede wszystkim równoważy stan skóry na głowie. Hair Loss System Orising to kompletna kuracja wzmacniająca włosy w każdej fazie ich wzrostu. Faza ta jest niezwykle ważna, jako że dzięki aktywnym składnikom zapewniającym odpowiednią higienę, regulującym stopień natłuszczenia, nawadniającym skórę i usuwającym martwe komórki, następuje lepsze natlenienie skóry głowy, eliminacja warstwy komórek osadowych i stabilizacja powłoki hydrolipidowej.

Hair Loss System to kompletna terapia hamująca wypadaniu włosów – kosmetyki trychologiczne: szampon i ampułki podzielone (dwa rodzaje – oczyszczające i lotion odżywiający ) Kosmetyki te stosowane razem równoważą stan skóry na głowie i hamują wypadanie włosów. Oczyszczenie skóry głowy jest niezwykle ważne w terapii trychologicznej – niezależnie od tego czy zmagasz się np. z wypadaniem włosów czy z łupieżem. Dzięki aktywnym składnikom zapewniającym odpowiednią higienę, regulującym stopień natłuszczenia, nawadniającym skórę i usuwającym martwe komórki, następuje lepsze natlenienie skóry głowy, eliminacja warstwy komórek osadowych i stabilizacja powłoki hydrolipidowej.

Peeling enzymatyczny dlaczego w płynie a nie w formie kremu z granulkami złuszczającymi.

Na początek ważna informacja. Nie musisz kupować dodatkowo peelingu do skóry głowy gdy myślisz o zakupie zestawu Hair Loss System.  Zestaw już zawiera w sobie ampułki przygotowujące skórę (peeling / oczyszczacz skóry głowy) Peelingi służą głównie do rozpuszczenia keratyny obumarłego naskórka, która blokuje wzrost włosa. Wszystkim osobom na początek polecamy peeling enzymatyczny w płynie z dodatkiem kwasu mlekowego lub kwasu salicylowego. Co ważne – ABSOLUTNIE nie stosuj peelingów ziarnistych niewiadomego pochodzenia, nie sprawdzonych. Peelingi ziarniste będą przecierały skórę głowy, mogą doprowadzić do łamania się włosów i co ważne ziarna peelingu mogą zatrzymywać się w nieaktywnych mieszkach włosowych i zapychać je. Kolejnym błędem jest stosowanie tzw. peelingów domowych opartych o kawę, sól czy innego rodzaju produkty spożywcze z dodatkiem oleju. Tego rodzaju peelingi stanowią idealne źródło do rozwoju bakterii i również mogą zatrzymywać się w mieszkach włosowych powodując ich zapychanie. Polecamy na początek dwa peelingi Energetica D Orising i Complex A Eliokap.

Materiał zewnętrzny. W przypadku wątpliwości co do produktu skonsultuj się ze specjalistą.