niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

HJ, czyli o czym nie można zapominać mając samochód?

Właściciele samochodów muszą pamiętać o podstawowym wyposażeniu swojego pojazdu. Zapominalstwo może oznaczać brak możliwości uruchomienia auta akurat w momencie, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Jest kilka produktów, bez których nie da się normalnie funkcjonować. Przykładem są akumulatory Yuasa Auxiliary HJ. Wyróżnia je wysoka trwałość i długa żywotność. Co ważne, są całkowicie bezobsługowe. Z takim akumulatorem można mieć pewność, że produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Dowiedz się, dlaczego warto kupić akumulator HJ.

1. Historia marki produkującej akumulatory HJ

2. HJ dla posiadaczy samochodów, którzy mają wysoki poziom oczekiwań

Akumulatory rozruchowe są urządzeniami służącymi do zasilania rozrusznika, a także innych urządzeń elektrycznych w aucie. Na rynku jest wiele akumulatorów, ale nie wszystkie są tak cenione przez właścicieli samochodów, jak HJ. Przykładem rekomendowanego produktu jest akumulator HJ-S75D31L, Jeśli chodzi o akumulatory, warto korzystać z oferty renomowanych marek, nawet jeśli cenowo będą wypadać drożej niż inne. Przy zakupie akumulatora najniższa cena bywa zgubna. Jeśli kierowca chce mieć komfort w czasie jazdy i pewność, że uruchomi swój samochód nawet przy wyjątkowo niskich temperaturach, to powinien kupić produkty właśnie takie jak HJ. Akumulator HJ ułatwia rozruch w trudnych warunkach pogodowych. Żywotność akumulatora HJ jest zdecydowanie wyższa niż akumulatorów kwasowych, które od lat dominują na naszym rynku. 

Historia marki produkującej akumulatory HJ

Yuasa to japońska marka z wieloletnią tradycją. Jej początki sięgają 1910 roku. Hichizaemon Yuasa stworzył w swoim laboratorium badawcze. Celem jego badań było opracowanie ładowalnej w wielokrotny sposób baterii kwasowej. Badania prowadził 5 lat. Fabryka Yuasa Iron Works powstałą w Osace. Akumulatory produkowane były między innymi dla wojska. Zamawiały je w zasadzie armie z różnych zakątków świata. Przełomem okazało się wejście Forda do Kraju Kwitnącej Wiśni. Miało to miejsce w 1927 roku. Firma Yuasa skonstruowała akumulatory do samochodów, dzięki czemu stała się dostawcą akumulatorów dla Ford Motors. Rozwój firmy zahamowała II wojna światowa, ale od lat 60. XX wieku Yuasa zaczęła ekspansję na świat. 

HJ dla posiadaczy samochodów, którzy mają wysoki poziom oczekiwań

W porównaniu z innymi standardowymi akumulatorami HJ wyróżnia się japońską dokładnością wykonania produktu. Zaletą jest wyjątkowa wytrzymałość HJ na ciężkie warunki pogodowe. Kierowcy znający markę rodem z Japonii są względem niej lojalni i dla nich wybór akumulatora jest po prostu oczywisty.