sobota, 15 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Idealne regały magazynowy dla Twojej firmy

Wybór właściwego regału do swojej firmy wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. W tej kwestii warto zaufać doświadczonym osobom, którzy dzięki wieloletniej pracy w branży regałowej, znajdą rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów. Właśnie takich fachowców znajdą Państwo w naszej firmie amRACK.

Dlaczego wybrać regał magazynowy z amRACK?

Decydując się na zakup i wyposażenie magazynu warto wziąć pod uwagę sposób projektowanie tego typu mebli. Wbrew pozorom jest to istotna kwestia, ponieważ pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Magazyn powinien być tak urządzony, by spełniał Twoje potrzeby i był przede wszystkim funkcjonalny. Oprócz oczywistego faktu, że oferowane przez nas regały magazynowe są wykonane z najwyższej jakości stali, są odpowiednio wyprofilowane i pomalowane, to dodatkowo oferujemy możliwość indywidualnych rozwiązań logistycznych. Jesteśmy w stanie zaprojektować regały magazynowe  pod konkretne potrzeby klienta i jego magazynu. Do wyboru są gotowe modele, które można zakupić od ręki, znajdziesz je na naszej stronie https://amrack.pl/regal-magazynowy/.

Czas jest na wagę złota, dlatego cenimy go i szanujemy. Jesteśmy w stanie zaprojektować wyposażenie magazynu w ciągu 48 h. Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, możesz skorzystać z fachowej porady naszych specjalistów. Nasza usługa jest kompleksowa, dlatego oprócz projektu zajmiemy się wykonaniem, dostawą, a następnie montażem Twoich regałów magazynowych.

A może wolisz samodzielnie wybrać regał magazynowy?  Sprawdź na, co powinieneś zwrócić uwagę.

Wybierając regał magazynowy warto zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami. Zwłaszcza, jeśli zależy nam na tym, by wybrany model posłużył nam na lata. Poniżej przedstawiliśmy najważniejsze aspekty, jakie należy wziąć pod uwagę, zanim zdecyduje się na wybór odpowiednich regałów:

  • Jaki jest Twój magazyn?

Warto określić powierzchnię magazynu, ale także jego wysokość oraz to, do czego chce się przeznaczyć daną przestrzeń. Należy zmierzyć i zaplanować obszar składowania, określić miejsce sortowania, ale również stanowiska dla pracowników.

  • Co będziesz składować na regałach?

Trzeba być świadomym, że inne regały należy wybrać do przechowywania lekkich towarów, a inne do wielkogabarytowych i ciężkich ładunków. Specjalne regały przeznaczone są do składowania długich produktów. Warto wziąć pod uwagę nie tylko gabaryty, ale również sam rodzaj towaru.

  • Jak często towar na regałach będzie wymieniany?

Od tego, jaka będzie rotacja przechowywanych na regałach produktów, uzależniony jest wybór właściwego regału. Warto wiedzieć, że łatwy dostęp do towarów ułożonych na regałach, pozwala na lepszą organizację pracy w magazynie.

Niezależnie od tego, co składujesz w swoim magazynie, w naszej ofercie znajdziesz gotowe rozwiązania bądź regały zaprojektowane specjalnie do Twojej przestrzeni.