poniedziałek, 3 październikaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

iPhone SE 3. Co oferuje nowy smartfon od Apple

Podczas konferencji Peek Performance, która odbyła się 8 marca zaprezentowano jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku – iPhone SE 3. Urządzenie od Apple spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jakie parametry oferuje nowy model? W jakie funkcje wyposażył go producent?

iPhone SE 3. Nowy model iPhone’a – czego należy się spodziewać? Co przynosi kolejne urządzenie Apple?

Jedną z cech, która w przypadku iPhone SE 3 robi największe wrażenie, jest na pewno duża pojemność baterii. W porównaniu do poprzednika, czyli modelu SE 2, czas oglądania wideo na jednym załadowaniu jest nawet o 2 godziny dłuższy, a ładowanie do pełna trwa tylko godzinę. Apple nie zaskoczyło zaś przyciskiem Home z czytnikiem TouchID. Nowy model jest poza tym wyposażony w jeden aparat z matrycą 12 Mpix wykonujący świetne zdjęcia.  

Apple iPhone SE 3 – superszybki procesor. Podzespoły najnowszego modelu iPhone zaskoczą cię wysoką wydajnością 

Nowy model iPhone’a jest wyposażony w innowacyjny procesor A15 Bionic, znany już z iPhone’a 13. Zastosowanie tego czipa sprawia, że urządzenie działa naprawdę szybko, sprawnie uruchamiając wszystkie aplikacje. Nowy smartfon od Apple ma też szybki GPU, co z całą pewnością docenią użytkownicy z zamiłowaniem do gier wideo.   

The New iPhone – wygląd. iPhone SE 3 jest dostępny w trzech kolorach, a design nawiązuje do najlepszych praktyk marki

Omawiając nowego smartfona od Apple, nie sposób byłoby nie wspomnieć o jego wyglądzie. SE 3 pod tym względem nie rozczarowuje. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – w barwach północy i księżycowej poświaty lub w edycji (PRODUCT)RED. Wszystkie są wyprodukowane z dużą starannością i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. 

iPhone SE 3 – świetny aparat i doskonałe zdjęcia z telefonu dzięki funkcji Deep Fusion 

Na pokładzie nowego iPhone’a znajdziemy oczywiście dobry aparat. Wbrew rynkowym trendom, Apple wyposażyło go w tylko jeden aparat, ale jest on wysokiej jakości. Zdjęcia będą jeszcze lepsze dzięki funkcji Deep Fusion, która do ich poprawienia za pomocą zaawansowanych algorytmów wykorzystuje moc procesora.   

Kupuj iPhone SE 3, iPad Air, Mac Studio i inne produkty Apple w niższych cenach  

Zarówno komputery, jak i tablety czy telefony Apple iPhone możecie kupić w niższych niż sugerowane cenach. Taką możliwość oferuje wam sklep Lantre. Znajdziecie w nim szeroki wybór nowych urządzeń Apple – między innymi ostatnich modeli iPhone’a i iPada, a także komputerów – iPadów Pro i MacBooków.