poniedziałek, 22 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Jak oszczędzać na prowadzeniu kawiarni?

Prowadzenie kawiarni nie należy do najtańszych. Regularne dostawy, opłaty za media, a także pensje dla pracowników to wydatki, na których nie sposób zaoszczędzić. Są jednak inne sposoby na to, by spróbować odłożyć trochę pieniędzy – i nie zalicza się do nich jedynie używany sprzęt gastronomiczny czy tani POS dla kawiarni. Do takich rozwiązań należą innowacyjne systemy, w tym ułatwiający pracę GoPos dla Twojego lokalu. Dowiedz się o nich więcej!

GoPos dla kawiarni: czyli co?

Krótko mówiąc, GoPos to nowoczesne rozwiązania dla gastronomii, które istotnie usprawniają i przyśpieszają pracę w Twoim lokalu. Nie ma znaczenia, czy posiadasz pizzerię, foodtrucka czy właśnie kawiarnię: wśród naszych systemów na pewno znajdziesz coś skrojonego na swoje potrzeby.

Skupmy się na kawiarniach. Za pomocą systemów GoPos możesz wdrożyć wiele udogodnień: nie tylko POS dla kawiarni, który jest absolutnie niezbędny. Obejmują one systemy przyspieszające obsługę w lokalu, wdrożenie atrakcyjnych rabatów dla klientów czy wprowadzenie do sprzedaży korzystnych zestawów i tym samym zwiększenie obrotów. Możesz również ograniczyć do minimum obsługę kelnerską wybierając menu w formie QR codu.

Jakie rozwiązania wybrać oprócz POS dla kawiarni?

Systemy GoPos to innowacyjne rozwiązania, które udowodnią Twoim klientom, że idziesz z duchem czasu i wiesz, jak prowadzić biznes. POS dla kawiarni to dopiero początek!

Masz problemy z dochodami i chcesz zwiększyć sprzedaż? Rozwiązania GoPos sprawią, że obsługa klienta przebiegnie znacznie szybciej, a tym samym: istotnie wzrośnie sprzedaż. Twój personel będzie mógł bowiem przyjąć zamówienie już w 3 kliknięciach! Możesz na zawsze zapomnieć o pomyłkach i z łatwością zintegrować system z terminalami płatniczymi. Twoi pracownicy szybko nauczą się obsługi intuicyjnego systemu, a Ty nie musisz obawiać się problemów, również w przypadku chwilowego braku sieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, możesz jeszcze bardziej usprawnić pracę kelnerów, wyposażając ich w tablety. Przyjęte przy stoliku zamówienie zostanie przekazane bezpośrednio do baristy, przypisane do klienta i szybko zrealizowane. Bez pomyłek i bez błędów. Dzięki mobilnej sprzedaży zyskujesz również kontrolę nad wolnymi miejscami na sali, sprawnie przygotujesz rezerwację dzięki podglądowi na ekranie, ale też szybko podzielisz rachunek między gości.

To nie koniec zalet systemu dedykowanego kawiarniom. Aby zminimalizować obsługę do minimum, możesz sięgnąć również po innowacyjne e-menu. Pozwala ono na składanie zamówienia bez kontaktu z kelnerem. Realizacja zamówienia będzie szybka i prosta, a komunikacja między stolikiem a kuchnią – sprawna. Zaletą posiadania menu w wersji elektronicznej jest również możliwość jego zmiany w razie potrzeby. Klienci będą zachwyceni samodzielnym zamawianiem i regulowaniem rachunku poprzez wygodny POS dla kawiarni. Nie można zapomnieć również o turystach: e-menu może być dostępne w wielu językach, co zwiększy komfort u klientów, którzy nie posługują się językiem polskim czy angielskim.

Używany sprzęt gastronomiczny to też rozwiązanie!

Pamiętaj też o tym, że możesz ograniczyć koszty na wyposażeniu kawiarni. Tani terminal płatniczy (POS dla kawiarni) jest dobrym krokiem pod warunkiem, że działa sprawnie i bezawaryjnie. Wówczas posłuży Ci wiernie przez długi czas: wcale nie musisz od razu kupować najnowszego modelu. Używany sprzęt gastronomiczny także wchodzi w grę, ale – jak wyżej – musi być w doskonałym stanie. W kawiarni to szczególnie ważne: sprawny ekspres to podstawa, ale nikt nie powiedział, że musi być nowy!

Na prowadzeniu kawiarni można oszczędzić. Czy będzie to używany sprzęt gastronomiczny, czy POS dla kawiarni, czy zaawansowane usprawnienia: trzeba od czegoś zacząć. Jesteśmy przekonani, że pozwoli Ci to zyskać wiele klientów i docelowo wygenerować fantastyczne wyniki finansowe.