środa, 29 marcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Jak zdobyć lajki na Facebooku? Sprawdzone metody

Polubienia na Facebooku to bardzo gorący temat, który nie jest najważniejszym wskaźnikiem sukcesu na tym portalu, a jednak są one bardzo potrzebne każdej firmie i influencerom. Polubienia są bardzo ważnym elementem profilu firmy. Ukazują ile fanów, posiada dana organizacja i ile osób darzy ją sympatią i zaufaniem. Internauci niestety są bardzo ostrożni w klikaniu przycisku „lubię to” i trzeba wykazywać się nie lada kreatywnością, aby zachęcić ich do działania. Jak więc zdobyć popularność i łapki w górę? Przedstawiamy sprawdzone sposoby.

Sposób na Facebook lajki – zapraszanie znajomych

Jedną z rzeczy, która przychodzi nam na myśl zaraz po założeniu fanpage’a, jest zaproszenie znajomych. Jest to słuszna koncepcja, gdyż z uwagi na znajomość dostaniemy zapewne wiele polubień. Jednak kto skorzysta z naszych usług? Kto będzie nas codziennie wspierał w działaniach, kto komentował posty publiczne i wchodził w interakcje z tworzonymi treściami? Maksymalna ilość linków w tym przypadku nie jest wskazana – zapraszajmy tylko te osoby, które pomogą nam w rozreklamowaniu fanpage’a. Dodane wyświetlenia profilu w ten sposób będą tworzyły coraz większy zasięg.

Facebook like – zapraszanie ukrytym przyciskiem

Wiele osób szukając kreatywnych i ciekawych rozwiązań w celu zdobycia lajków na Faceeboku często zapomina o najprostszych sposobach. Ilość like można skutecznie podbić, nie tylko korzystając z usług jak specjalne kampanie marketingowe. W celu dodawania polubień wystarczy, że skorzystamy z ukrytego, magiczne przycisku, dzięki któremu zaprosimy osoby, które polubiły nasz post, lecz nie lubią jeszcze naszego fanpage’a.

Aby zdobyć ich lajki na facebook fanpage, wystarczy kliknąć komunikatach pod postem o lubiących go osobach i skorzystać z wyskakującego okienka. Opcja ta jest dostępna tylko dla fanpage’y, które mają mniej niż 100 000 obserwujących i obsługiwana jest jedynie na urządzeniach stacjonarnych i tych z systemem iOS.

Like facebook, lajki na Facebooku, szybkie lajki – rekomendacje i lajk za lajk

Jeżeli opracujemy mądrą i ostrożną strategię, dzięki grupom, które pozwalają zdobyć szybkie lajki na Facebooku lub serwisom oferującym niewielką ilość like Facebook w zamian za lajki, to możemy szybko zdobyć popularność i prawdziwe lajki. Może wystarczyć jedynie lajkowanie stron podobnych do tematyki, którą mamy na profilu.

Kupowanie lajków na Fecebooku — Kup lajki, czy warto kupić lajki?

Kupowanie like to bardzo popularna usługa świadczona przez wiele firm. Kupić like i kupić lajki możemy praktycznie na każdym kroku. Tanie lajki pozwalają nam w szybki sposób zdobyć rzeszę fanów, a cena takiego zabiegu nie jest zbyt wygórowana. Zazwyczaj za 1000 lajków płacimy zazwyczaj maksymalnie 20 zł. Kupione lajki powinny jednak pochodzić z prawdziwych kont, w innym przypadku możemy mieć niemały problem. Usługa kup lajki może przynieść nam wiele korzyści lub po prostu zyskamy w oczach innych jako eksperci z dużą ilością fanów. W kupowaniu lajków najważniejsze jest to, aby korzystać ze sprawdzonych i rzetelnych firm, które posiadają polskie konta. Zamówione lajki mogą być bezwartościowe, jeżeli będą pochodziły od ludzi z dalekich zakątków świata. Najlepiej przetestuj szybkie lajki od Wypromowani.pl i sprawdź, czy jest to opcja dla Ciebie.

Na Facebooku lajki zdobędziesz poprzez tworzenie ciekawych postów

Algorytm Facebooka faworyzuje posty, z którymi użytkownicy wchodzą w interakcje. A jakimi publikacjami Facebookowicze są zainteresowani? Oczywiście przyciągają ich dobre, wysokiej jakości, pomocne treści, które w jakiś sposób wpływają na ich życie. Wartościowe treści to takie, które sprawiają, że użytkownik chętnie wraca i przyciąga za sobą wiele realnych kont. FB wcale nie jest takie skomplikowane, na jakie wygląda, a żeby zdobywać zaangażowanych użytkowników, musimy dawać wiele wartości. Na Facebooku dostępne są różne możliwości publikacji treści, dzięki czemu możemy także wpływać na efekty wizualnie naszych postów.

Jak zdobywać lajki? Twórz treści budzące emocje

Dla uzyskania najlepszych efektów warto wprawiać użytkowników w rozbawienie, sentyment, oburzenie oraz szok. W większości przypadków takie skrajne emocje prowadzą do tego, że użytkownik nie jest w stanie przejść obok takiej treści obojętnie i wchodzi w interakcje z postem. Jeżeli regularnie będziemy publikować takie posty, to lajki naprawdę zaczną spływać na nasze konto lawinowo. Warto jednak pamiętać, żeby profil był spójny, a treści w nim publikowane były zgodne z polityką Facebooka.

Prosty sposób na polubienia strony – komentowanie podobnych postów i profili

W celu nabijania lajków i zwiększenia ilości wyświetleń profilu bardzo dobrym pomysłem jest komentowanie podobnych postów do naszych i wchodzenie w interakcje z branżowymi fanpage’ami. Sens pisania kolejnych komentarzy jest niezaprzeczalny i z pewnością warto to robić. Nie możemy jednak robić tego nachalnie, aby tylko przemycić sprzedaż produktów. Lajki buduje się na zaufaniu, a zaufanie z kolei tworzy się poprzez dawanie użytkownikom wartości i podpatrywaniu opinii innych — stąd warto także dbać o Facebook recenzje.

Duża ilość lajków – możliwa dzięki kampanii Facebook Ads

Stosunkowo niedrogim, lecz bardzo skutecznym narzędziem w celu pozyskiwania fanów są optymalnie prowadzone kampanie Facebook Ads. Ich główną zaletą jest możliwość skoncentrowania się na konkretnej grupie docelowej, co daje nam szanse selekcji osób, do których chcemy trafić.

Zdobywanie prawdziwych fanów – konkursy na Facebooku

Kolejnym sposobem na zdobywanie rzeszy fanów i lajków jest tworzenie ciekawych konkursów. W celu przyciągnięcia osób, które będą zainteresowane naszymi produktami czy usługami warto zadawać pytania branżowe.

lajki na facebooku