niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Jakie materiały można przechowywać w workach Big Bag?

Firma Big-Kam postawiła sobie za cel wyprodukowanie worków będących połączeniem najwyższej jakości z atrakcyjną ceną. Produkty są wykonane z tkaniny polipropylenowej, która posiada wyjątkowe właściwości i różnorodne zastosowanie w wielu dziedzinach. Oferują różnorodne typy i kształty produktów, tak abyś odnalazł ten idealnie dostosowany do Twojej pracy. Worki Big Bag sprawdzą się szczególnie dobrze przy przechowywaniu tworzyw sypkich i materiałów ciężkich, ale poradzą sobie znakomicie także z innymi materiałami. Wiemy, że ułatwią zadania, z którymi się mierzysz, a w połączeniu ze swoją jakością i niezawodnością staną się niezbędnym elementem przewozu i przechowywania różnorakich materiałów.

Charakterystyka worków Big Bag

Niebywałą zaletą naszych worków jest ich duża odporność na uszkodzenia. Do tego posiadają szeroką ofertę ergonomicznych kształtów i pojemności. Z workami będziesz mógł przechować rozmaite produkty takie jak: ziemniaki, zboże, piasek i gruz. Z wielu rodzajów worków możemy wyróżnić wiadra z tkaniny, worki wentylowane, z wkładem foliowym lub ogrodnicze.

Wszystkie cechuje niska cena, która w połączeniu z uniwersalnością i starannym wykonaniem stanie się Twoją niezbędną pomocą w magazynowaniu, przechowywaniu czy wywozie rozmaitych produktów. Worki big bag z big-kam.pl ułatwiają pracę dzięki swojej idealnej budowie. W przypadku konstrukcji wysypowych, worek jest wyposażony w dolny lej, który pozwoli bez problemu opróżnić go z towaru.

Konstrukcje zasypowe charakteryzują się natomiast górnym lejem, dzięki któremu swobodnie umieścisz dany materiał w worku, a następnie z łatwością wyciągniesz go w odpowiednim momencie. Dodatkowy komin zapewnia komfort, z jakim możesz zawiązać i zabezpieczyć materiał. Na uwagę zdecydowanie zasługują kontenery typu big  bagi: stworzone z należytą starannością, z użyciem nowoczesnych technologii i wiedzy profesjonalistów kontenery elastyczne. Przyjdą one z pomocą każdemu przedsiębiorcy, który planuje przetransportować materiały sypkie zarówno budowlane, jak i spożywcze.

Cena worków firmy Big-kam jest konkurencyjna i szczególnie dobrze wypada w porównaniu z kosztami wypożyczenia kontenera na odpady budowlane.  Worki Big Bag to rozwiązanie w przypadku dużych i małych ilości materiału. Oferowane pojemności: 500 kg, 1000 kg, 1m3, 2000 kg. Wykonane przez firme worki są całkowicie nowe. Nad ich niebywałą jakością czuwali doświadczenie ludzi Big-kam. 

Dlaczego warto wybierac worki Big Bag?

Tak jak wspominaliśmy, produkowane przez nich worki to nie tylko jakość, ale też konkurencyjna cena. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne, drogie, niewygodne kontenery. Tkanina Polipropylenowa, dzięki swoim niesamowitym właściwościom znajdzie zastosowanie w transporcie różnorodnej gamy produktów i materiałów. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości na ciężar, worki pomogą Ci na przygotowanie transportu o wadze nawet 1000 kg czy 2000 kg.

Są idealne do pracy z gruzem, piaskiem i materiałami sypkimi. W warunkach domowych worki staną się Twoją prawą ręką przy pracach ogrodowych lub remontach np. przy przewozie mebli. Są więc w stanie ułatwić Twoje życie na wielu płaszczyznach.