środa, 29 listopadaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Jakie są sposoby na to, aby zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów bukmacherskich zazwyczaj jest efektem tego, że dany fan oprócz emocji sportowych, chce przeżyć dreszczyk emocji, związany z tym, że może potencjalnie zarobić, lub też przegrać swoje pieniądze. Naturalnie można typować byle jak, ale wtedy nie mamy zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Jak więc obstawiać zakłady i jednocześnie na tym zarabiać?

Skorzystaj z pomocy bardziej doświadczonych osób

Dzięki aktywności na forach bukmacherskich można unikać błędów podczas obstawiania, poznać nowe techniki obstawiania zakładów a nawet poznawać aktualne bonusy bukmacherskie.  Typowanie ,,solo” jest o wiele trudniejsze – niż na przykład przy debatując na ten temat na forach bukmacherskich. Taka rozmowa z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązanie nowych znajomości, które mogą być nie tylko przydatne w obstawianiu – ale też w prawdziwym życiu.  Wszystko to, oczywiście, zupełnie bez opłat, więc czemu nie z tego skorzystać? Bardzo dużo doświadczonych graczy wybiera forum bukmacherskie, z racji tego że takie miejsca są w stanie pomóc im w analizowaniu danych spotkań sportowych – ponieważ jak wiadomo – co dwie głowy – to nie jedna!  Poza tym, na takich forach dzielą się oni zazwyczaj swoimi sukcesami, jak i porażkami związanymi z błędnym obstawieniem, na przykład ostatniego meczu – co nam również może pomóc w przyszłości, aby unikać takich błędów. Forum bukmacherskie to miejsce, w którym swoje opinie na temat nadchodzących wydarzeń wyrażają również specjaliści (o ile znajdziemy odpowiednie fora na których przesiadują takowe osobniki).

Co wpływa na wysokość wygranej?

O ile firma bukmacherska nie ustalił odgórnego limitu na wygraną np. dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 104,919. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując 3 zł przy kursie 104,919. Wysokość ogólnej wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych. Nikt nie liczy na szczęśliwe, jednorazowe typy. Mając zamiar prowadzić dłuższą działalność z bukmacherem, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Jeśli jesteśmy zainteresowani zakładami bukmacherskimi na poważnie, musimy pamiętać o tym aby typować rozważnie, mieć emocje na wodzy i trzymać się swojej strategii. Przy założeniu obstawiania coraz wyższych stawek, istnieje możliwość zarobku. Wysokość stawki odpowiada za całkowity obrót, dlatego tak naprawdę ilość zarobionych pieniędzy zależy w większości od naszych umiejętności, szczęścia oraz wiedzy na temat danej dziedziny, w której typujemy zakłady. Warto jest też sprawdzić analizy bukmacherskie na betonline.net.pl, ponieważ ich analizy spotkań sportowych są prawie nieomylne.

Graj według planu!

Jeżeli już chcemy podejść na poważnie do bukmacherki, musimy ułożyć sobie plan na cały sezon. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki posób chcemy typować. Taki plan pomoże nam reagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus.

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Dla nowych użytkowników witryn bukmacherskich czeka szereg ciekawych promocji, więc jeśli jeszcze nie założyłeś konta to możesz przebierać w ofertach. Bonus od depozytu u bukmacherów to podstawa. Znajdziemy go w każdym szanującym się serwisie, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jak wybrać najlepszy bonus od depozytu i zdarza się, że niektóre firmy bukmacherskie to wykorzystują. Jeśli jesteś zdecydowany na grę i odbiór bonusu to powinieneś zapoznać się z regulaminem promocji. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na warunki uzyskania bonusu. Na pewno warto też sprawdzić wymagania dotyczące minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem Oferty powitalne bukmacherów nie kończą się jednak na bonusach bez depozytu. Większość posiada jeszcze zakłady bez ryzyka, freebety a także bonusy o drugiej i trzeciej wpłaty.