niedziela, 14 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Katalog kart podarunkowych Giftmall

Dzięki takiej karcie podarunkowej odbiorca wybiera dokładnie to, czego brakowało mu od lat w domu. I masz gwarancję, że się nie wycofasz.

Daj szansę odbiorcy karty, aby wybrać dla siebie prezent, który będzie mu naprawdę potrzebny i niezapomniany przez wiele lat.! Jeśli twój znajomy od dawna marzy o jakimś hobby lub udaniu się na wakacje do określonego miejsca, twój prezent, jako karta podarunkowa Giftmall, spełni marzenia! Możesz również samodzielnie robić zakupy za pomocą bonów upominkowych w dowolnym sklepie i na stronie internetowej https://giftmall.pl/catalog. Zaskocz kogoś prezentem, którego naprawdę chce!

Dlaczego warto wybrać kartę podarunkową Giftmall?

Możesz zastosować go do całego spektrum, w tym usług. Jednym słowem każdy może wybrać.
Naprawdę na zakupy w każdym sklepie.
Nasi technicy pomocy technicznej chętnie doradzą Ci w wyborze produktów w sklepach.

Jaka jest różnica między kartą kupioną w sklepie a kartą kupioną w Internecie?

Wszystkie nasze sklepy posiadają gotowe kartki w formie papierowej, które włożymy do koperty i załączymy każdą dedykację. Jeśli zdecydujesz się na zakup online, wyślemy Ci e-mailem kartę podarunkową, którą możesz wydrukować samodzielnie lub przekazać odbiorcy. Sposób korzystania z karty podarunkowej kupionej w sklepie i kupionej online jest taki sam.

Do czego konkretnie mogę użyć karty podarunkowej?

Może być używany w pełnym zakresie, w tym w usługach, nie można go wymienić na pieniądze.

Gdzie można to zastosować? Czy Mogę również płacić kartą przy zamawianiu online?

Może być używany do zakupów we wszystkich naszych sklepach. Aby korzystać z karty przy zamawianiu online, Musisz wybrać odbiór w sklepie z płatnością na miejscu w Koszyku. Karty nie można używać do zamówienia online z przedpłatą.

Postanowiłem kupić online. Kiedy wyślesz mi kartę podarunkową?

Przetwarzamy aplikacje tak szybko, jak to możliwe. Dokumenty płatności wyślemy ci w ciągu jednego dnia roboczego od przesłania formularza zamówienia Karty Podarunkowej. Wyślemy ci kartę podarunkową w ciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania płatności, co zwykle zajmuje 1-2 dni robocze.

Czy mogę użyć karty, aby kupić taniej, czy moje pieniądze pozostaną na karcie?

Kwota podana na karcie musi zostać wyczerpana natychmiast. W ten sposób możesz go użyć do zakupu towarów o tej samej lub wyższej wartości.

Czy można przenieść kartę?

Tak, nie wydajemy kart na konkretną nazwę.

Czy mogę wysłać komuś kartę podarunkową online?

Wysyłamy kartę podarunkową na ten sam adres e-mail, na który wypełniłeś powyższy formularz. Dokumenty płatności zostaną również wysłane na ten adres e-mail. Następnie możesz wydrukować kartę podarunkową i przekazać ją odbiorcy lub przekazać ją w wersji online.

Możesz zaplanować dostarczenie elektronicznej karty podarunkowej do skrzynki odbiorczej odbiorcy w określonym dniu wraz z osobistą wiadomością od ciebie. Wybierz zdjęcie z galerii kart elektronicznych i dodaj specjalny akcent. Karty upominkowe są dostarczane pocztą e-mail i zawierają instrukcje dotyczące ich używania podczas płatności. Alternatywnie możesz go wydrukować.