niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Kubki z nadrukiem – co jeśli nie mamy pomysłu na realizację?

W poszukiwaniu pomysłów na kubki reklamowe często zapominamy, że niekiedy najlepsze rozwiązania znajdują się tuż pod naszym nosem. W dobie wszechobecnych technologii możemy odmienić zwykły kubek z nadrukiem nie do poznania i obserwować niesamowite rezultaty. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla was krótki przegląd najciekawszych metod zdobienia kubków reklamowych. Sprawdźcie nasze wskazówki!

Idealny kubek z logo – czyli tak naprawdę jaki?

Klasyczny kubek z nadrukiem wykonany metodą kalkomanii organicznej, a może uwielbiany przez klientów Magic Mug? Wysokiej jakości kubki reklamowe na przestrzeni ostatnich kilku, a nawet i kilkunastu lat zdobyły niesamowitą popularność. Niby taki drobny upominek, a w rzeczywistości niesie ze sobą multum korzyści. Odpowiednio opracowana strategia marketingowa pozwoli wam nie tylko generować zasięgi czy utworzyć lojalną społeczność wokół marki, lecz także wpłynąć na jej postrzeganie wśród stałych i nowych odbiorców. Inwestycja w gadżety reklamowe – oczywiście o ile została dobrze przemyślana, to gwarancja korzyści finansowych i wizerunkowych. Niemniej jednak firmy wciąż dwoją się i troją, a oczekiwanych efektów niekiedy brak. Zaprojektowanie firmowego upominku, który spełni swoją podstawową funkcję, to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Brak dbałości o nawet najmniejsze detale nie przyciągnie do was rzeszy klientów, a wy narazicie się na straty. W jakie kubki reklamowe warto zatem zainwestować?

Kalkomania ceramiczna a kalkomania organiczna

Metody zdobienia kubków reklamowych tylko na pozór niczym się od siebie nie różnią. Ciekawym przykładem jest kalkomania organiczna, która stanowi obecnie jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Technologia ta umożliwia nanoszenie dowolnych kolorów ze wzornika Pantone na powierzchnię ceramiki. Wykorzystywane do tego procesu farby poliuretanowe pozwalają uzyskać kolory dotąd nieosiągalne, w tym właśnie żywe i jaskrawe barwy. Kalkomania organiczna niewątpliwie daje szerokie pole do manewru, nie obciążając przy tym firmowego budżetu. Kalkomania ceramiczna wykorzystuje natomiast metodę sitodruku pośredniego. Dlaczego warto ją wybrać? Metoda ta nie tylko pozwala ozdobić dużą powierzchnię ceramiki, ale również uzyskać efekt rastrów. Jeżeli zatem zależy wam na nietuzinkowym efekcie, nie ma na co czekać!

Po więcej inspiracji i przykładów realizacji kubków zajrzyj na stronę producenta ceramiki reklamowej – https://ceramika-reklamowa.com.pl/baza-wiedzy/

Hydrocolor i Multicolor

Marzy wam się nadruk wewnątrz kubka czy na jego zewnętrznej powierzchni? Multicolor i Hydrocolor to dwie na pozór zwyczajne technologie, które pozwolą wam zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. Hydrocolor jest metodą, która polega na naszkliwnym natryskowym barwieniu wewnętrznej powierzchni w kilku wariantach, w tym właśnie matowym, neonowym bądź lustrzanym. Multicolor zabarwi natomiast zewnętrzną powierzchnię dowolnym kolorem Pantone. Obie te metody zdobienia kubków reklamowych będziecie mogli połączyć z jakąkolwiek inną technologią i cieszyć się oryginalnym efektem. Tak dopracowane kubki reklamowe z czasem samoistnie zaczną pracować na rozwój waszej marki.

Magic Mug

Magic Mug to prawdziwy must have w świecie reklamy i nie sposób temu zaprzeczyć. Czy wiedzieliście, że kubki wykonane tą oto metodą posiadają dwie warstwy? Wierzchnia warstwa znika pod wpływem temperatury, ukazując jednocześnie warstwę spodnią, na której znajduje się nadruk docelowy. Wystarczy wlać gorącą herbatę, by go zobaczyć! Kubki z nadrukiem Magic niewątpliwie zrewolucjonizowały branżę, a jednocześnie sprawiły, że dotychczas wybierane gadżety reklamowe w mgnieniu oka odeszły w zapomnienie. Dziś już mało kto wyobraża sobie inwestycję w klasyczne rozwiązania. Klienci wprost uwielbiają oryginalne kubki z logo i to właśnie dla nich zostały one stworzone. Magic Mug jeszcze niejednokrotnie was zachwyci. To pewne!

Już na starcie możecie zrezygnować z niskiej jakości upominków biznesowych, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia. To właśnie kubki z nadrukiem dopasowane do potrzeb waszych klientów z czasem zaczną generować niesamowite rezultaty, a marka wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.