piątek, 14 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Laboratoria rozwoju oprogramowania – to właśnie tutaj powstają innowacyjne produkty cyfrowe

Innowacyjne laboratoria, w których tworzy się i testuje oprogramowanie, oferują znacznie więcej niż zwykły outsourcing usług programistycznych. Korzystając z laboratorium rozwoju oprogramowania, otrzymujesz dostęp do kompletnego zespołu projektowego, infrastruktury i systemu wsparcia.

Zapewnimy Ci także doradztwo biznesowe na każdym etapie życia produktu.

Jak działa laboratorium rozwoju oprogramowania?

W laboratorium rozwoju oprogramowania możesz skorzystać z usług wydajnych, efektywnych zespołów, które przeprowadzą Twój projekt przez wszystkie niezbędne etapy. 

Może się to kojarzyć z typowym outsourcingiem, ale laboratorium jest czymś więcej. Łączymy w nim znajomość nowoczesnych technologii ze świadomością biznesową i naciskiem na efektywność.

Jako klient laboratorium rozwoju oprogramowania możesz liczyć również na doradztwo w zakresie zapewnienia efektywności projektu programistycznego i oceny ryzyka. Twórcy oprogramowania uwzględniają również takie elementy jak relacje biznesowe, dopasowanie do kultury organizacyjnej, procedur i standardów w firmie. 

Laboratorium rozwoju oprogramowania zapewnia również stałą kontrolę pracy zespołów projektowych. Działania w ramach zespołów są transparentne i stale monitorowane, a klienci otrzymują informacje na temat postępów w formie raportów.

Kiedy warto skorzystać z usług laboratorium rozwoju oprogramowania?

Ze wsparcia ekspertów z laboratorium chętnie korzystają firmy, które nie dysponują własnymi zasobami kadrowymi i sprzętowymi do tworzenia oprogramowania. Taka sytuacja nie musi być przeszkodą dla wdrożenia oprogramowania, które przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Stworzenie laboratorium na potrzeby realizowanego w firmie projektu pozwala znacznie ograniczyć czas potrzebny na skompletowanie zespołu programistycznego. Dzięki sprawnemu zarządzaniu projektami można zmniejszyć koszty związane z tworzeniem oprogramowania i uniknąć nadmiernego rozciągnięcia prac w czasie.

Możesz powierzyć laboratorium rozwoju oprogramowania całość prac – obejmuje to przygotowanie projektu, badanie potrzeb użytkowników, planowanie, realizację, a następnie testy i wdrożenie. 

Jako klient otrzymujesz gotowy do użycia produkt cyfrowy, wykonany z naciskiem na efektywność biznesową i dostosowanie do potrzeb firmy.

Chcesz, by stworzone dla Twojej firmy oprogramowanie przełożyło się na realne zyski? Skorzystaj z usług laboratorium rozwoju oprogramowania Global Logic. Postaw na efektywne rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma!