niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Luksusowe apartamenty, to wciąż rzadkość w Polsce. Dlaczego?

Z uwagi na w dalszym ciągu niepewną sytuację na rodzimym rynku spowodowaną pandemią, jak również na wieść o planowanych daleko idących zmianach w prawie podatkowym, Polacy z o wiele większym zainteresowaniem rozglądać się zaczęli za sposobami inwestowania, które pozwoliłyby im uniknąć galopującej inflacji, jak również przetrzymać przez trudny okres oszczędności w formie bardziej odpornej na wszelkiej maści zawirowania niż tradycyjna gotówka.

Jednym z rozwiązań cieszących się ogromną popularnością są między innymi luksusowe wille i apartamenty. Dlaczego jednak nieruchomości, które pozwalałyby nie tylko ulokować majątek, ale także go pomnożyć poprzez wynajem są w dalszym ciągu rzadkością w naszym kraju?

 Jest to spowodowane nie jak mogłoby się wydawać niewystarczającą zasobnością portfeli rodaków, którzy to nie są w stanie sobie na tego typu wydatek pozwolić, ale przede wszystkim – ogromnym zainteresowaniem inwestowaniem w nieruchomości luksusowe. Co to oznacza? W telegraficznym skrócie powiedzieć można, iż popyt jest znacznie większy niż podaż, a więc wiele z nieruchomości oraz apartamentów nie trafia nawet na rynek, a jest rezerwowana już w momencie ich budowania. W chwili, gdy projekt zostaje ukończony, od razu jest on zajmowany przez właścicieli, a następnie użytkowany na co dzień lub też wynajmowany w sezonie zimowym i letnim.

 Na szczęście jednak natrafić można na perełki, które dostępne są nie tylko w wyjątkowo korzystnej lokalizacji, w przystępnej cenie, ale także wybudowane zostały w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zwiększających komfort i ograniczających koszty eksploatacyjne. Jedną z nich są bez wątpienia w dalszym ciągu dostępne apartamenty klasy premium stanowiące część Willi Tercja, położonej w malowniczej miejscowości jaką bez wątpienia jest Konstancin-Jeziorna. Oznacza to więc, że nabywając taki apartament nie tylko poznamy uroki mieszkania w zacisznym, niewielkim mieście, ale także będziemy mogli w razie potrzeby w ciągu zaledwie kilkunastu minut dotrzeć do centrum stolicy – czy to samochodem czy też korzystając z doskonałej wręcz infrastruktury miejskiej.

Luksusowe nieruchomości pod Warszawą jakie udostępniają właściciele Willi Tercja są w pełni wyposażone, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby po ich zakupie momentalnie się do nich wprowadzić, jednakże możemy oczywiście w pełni je spersonalizować, dostosowując ich wystrój do naszych osobistych potrzeb i preferencji, sprawiając tym samym że obiekt taki stanie się prawdziwie naszym miejscem na ziemi. Uważamy, że jak najbardziej warto zainteresować się ofertą nadmienionej wilii, szczególnie w obecnym klimacie, kiedy to apartamenty klasy premium stały się dobrem luksusowym oraz ograniczonym w kwestii dostępności – również ta propozycja wysokiej jakości przestrzeni mieszkalnej może w najbliższych miesiącach stać się nieaktualna, a więc warto się pospieszyć z podjęciem ostatecznej decyzji! Z pewnością nie będziemy żałować, że daliśmy Willi Tercja szansę!