niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Malediwy – rajski kierunek na wypoczynek

Marzą Ci się cudowne wakacje z dala od zgiełku miasta? Laurowy ocean, czyste niebo i cisza. Błogi odpoczynek. Malediwy to idealne miejsce na takie marzenia. Raj na ziemi – to właśnie Malediwy.  Jest to kraj w Azji Południowej położony na Oceanie Indyjskim około 500 km na południowy zachód od południowego krańca Indii. Malediwy to tak naprawdę 1200 wysepek porozrzucanych na wodach oceanu i osadzonych na 26 atolach. Nazywane są one często archipelagiem marzeń. Otoczone cudną lazurową wodą i otulone miękkim piaskiem. Malediwy uważane są za najbardziej luksusowy i romantyczny kierunek turystyczny na świecie. Legenda mówi, że Malediwy powstały z gwiazd, które spadły wprost do Oceanu Indyjskiego. Więc na prawdę warto tam polecieć i zobaczyć na własne oczy te rajskie plaże i cudowny podwodny świat krystalicznie czystych wód. W jaki sposób można się tam dostać? To prostsze niż Ci się wydaje. Oczywiście można spróbować na „własną rękę” zorganizować tam wakacje, jednak lepiej zostawić to osobom profesjonalnym, które zorganizują wszystko za nas, a my jedyne co będziemy musieli zrobić to spakować się i cieszyć się swoimi rajskimi wakacjami. Jest wiele biur podróży, które w swojej ofercie mają tą destynację. Warto zajrzeć na stronę https://carter.eu/. Jest to największe i najstarsze biuro podróży turystyki luksusowej w Polsce. To biuro projektuje, planuje i organizuje wycieczki na rajskie Malediwy. Ma w swojej ofercie najbardziej luksusowe hotele na wyspach.

Wycieczki na rajskie Malediwy – jaki hotel wybrać?

Malediwy zachwycają nie tylko przyrodą, błogim klimatem ale również luksusowym hotelami. Hotele są zlokalizowane nie tylko na wyspach ale również na Oceanie Indyjskim. Są to np. takie hotele jak hotel Noku Maldives Resort, Shangri-La’s Villingili Resort czy Kanuhura Maldives. Aby uzyskać więcej informacji oraz pełną ofertę hoteli na Malediwach polecam odwiedzenie strony https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/malediwy. Tam odnajdziemy kompletne opisy hoteli i cała ich bazę. Wystarczy wybrać coś dla siebie  i skorzystać z  wycieczki na rajskie Malediwy. Wyspy oferują również hotele ekologiczne, hotele z opcją all inclusive, hotele rekomendowane dla rodzin z dziećmi. Najnowszym hotelem na archipelagu jest hotel Emerald Maldives Resort & Spa. Posiada wille zlokalizowane na plaży jak również bungalowy na oceanie. Pełen opis znajduje się pod linkiem https://carter.eu/polecane-oferty/luksusowe-wakacje-na-malediwach.

Top 10 hoteli na Malediwach

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych hoteli zajmuje hotel Hotel Soneva Jani. Znajduje się na wyspie Medhufaru. Posiada zakwaterowanie w willach usytuowanych na wodzie jak i na lądzie. W głównej spialni znajdziemy rozsówany dach przez który możemy podziwiać gwiazdy. Niektóre wille są zaopatrzone w zjeżdźalnie z której możemy bezpośrednio zjechać do Oceanu Indyjskiego. Pięknie urządzone wnętrza, łazienki na świeżym powietrzu, prywatne baseny to tylko część z luksusowych udogodnień dostępnych w hotelu. Pozostałe miejsca zajęły kolejno hotele: 2. Cheval Blanc Randheli & Prywatna Wyspa, 3. Velaa Private Island. 4.Anantara Kihavah, 5. Kudadoo Private Island, 6. Joali Maldives, 7. Gili Lankanfushi, 8. Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi, 9.The Nautilus Maldives , 10. Wyspa Coco Privé Kuda Hithi Island. Wszystkie informacje i szczegółowe opisy znajdziemy na stronie https://carter.eu/polecane-oferty/malediwy-wczasy.

Chcesz spróbować? Naprawdę warto. Malediwy to enklawa jakości. Ekskluzywne hotele otaczające wyspę pozwalają na dyskretny pobyt okraszony luksusem w najwyższym wydaniu. Spełnij marzenia i wybierz raj – Malediwy.