sobota, 15 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Myjnie bezdotykowe – innowacja w pielęgnacji aut

Myjnie bezdotykowe to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych myjni ręcznych. Szybkość, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania to tylko niektóre z ich zalet. Za wyborem myjni bezdotykowej przemawia również niższy koszt mycia oraz mniejszy wpływ na środowisko naturalne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej ofercie firmy Cleanart, czołowego polskiego producenta myjni bezdotykowych.

Cleanart: Eksperci w branży myjni samochodowych

Producent Myjni Bezdotykowych (Cleanart), jest firmą z długoletnim stażem w branży myjni samochodowych. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu myjni bezdotykowych, zyskując uznanie za profesjonalizm i skuteczność. Firma oferuje różnorodne rozwiązania, począwszy od prostych stanowisk samoobsługowych, aż po zaawansowane myjnie portalowe.

Cleanart zdecydowanie stawia na innowacyjne technologie, które sprawiają, że ich myjnie bezdotykowe są efektywne i przyjazne środowisku. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy:

 1. Systemy wysokociśnieniowe: Zapewniają dokładne i skuteczne mycie pojazdów.
 2. Systemy recyrkulacji wody: Pozwalają na znaczne oszczędności wody, co jest istotne z ekologicznego punktu widzenia.
 3. Systemy automatycznego dozowania chemii: Gwarantują optymalne zużycie środków myjących, co przekłada się na efektywność procesu mycia.
 4. Szeroki Wybór Modeli Myjni: Cleanart dostarcza swoim klientom różnorodne modele myjni bezdotykowych, by każdy mógł znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. W ofercie firmy znajdziemy:
  • Myjnie samoobsługowe: Proste w obsłudze i niedrogie w utrzymaniu.
  • Myjnie portalowe: Zapewniają kompleksowe mycie pojazdów, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.
  • Myjnie automatyczne: Nowoczesne rozwiązanie dla klientów wymagających.

Kompleksowe usługi Cleanart

 1. Projektowanie Myjni: Cleanart oferuje profesjonalne projektowanie myjni, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta oraz specyfikę terenu. Każdy projekt jest starannie dostosowany do oczekiwań i wymagań klienta.
 2. Produkcja Myjni: Firma posiada własny park maszynowy, co pozwala na produkcję myjni najwyższej jakości. Cleanart zawsze dba o najnowsze standardy jakościowe, dostarczając klientom produkty trwałe i efektywne.
 3. Montaż i Serwis Myjni: Cleanart oferuje pełen zakres usług, włączając w to fachowy montaż myjni przez doświadczonych serwisantów. Dodatkowo, firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co czyni ją kompletnym partnerem dla klienta.

Dlaczego Cleanart to wybór rozważny?

 1. Wysoka Jakość Myjni Cleanart: Myjnie bezdotykowe Cleanart są wykonane z najwyższej jakości materiałów i komponentów, co gwarantuje trwałość i skuteczność.
 2. Innowacyjne Technologie: Cleanart wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, co sprawia, że ich myjnie są nie tylko efektywne, ale również zgodne z najnowszymi standardami ekologicznymi.
 3. Szeroki Wybór Modeli: Bogactwo oferty pozwala każdemu klientowi znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje, bez kompromisów.
 4. Kompleksowe Usługi: Cleanart oferuje kompleksowe usługi, obejmujące wszystkie etapy współpracy – od projektowania, poprzez produkcję, aż po serwis myjni.

Podsumowanie

Myjnie bezdotykowe Cleanart to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego, wydajnego i bezpiecznego sposobu mycia swojego samochodu. Cleanart oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, dopasowanych do różnych potrzeb i budżetów.