piątek, 1 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Najlepsze biurowce na północy Krakowa – oferta Mixbiura na Jasnogórskiej.

Firmy oraz osoby poszukujące powierzchni biurowych do wynajęcia w Krakowie już wiedzą o tej inwestycji.

Ulica Jasnogórska na przestrzeni kolejnych lat stała się prawdziwą mekką jeżeli chodzi o biurowce w Krakowie – jest to przede wszystkim spowodowane działalnością firmy MIX Biura, która zadbała o przygotowanie przestrzeni biurowych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów rodzimych jak i zagranicznych. Mogą oni skorzystać z trzech obiektów o najwyższym dostępnym obecnie standardzie, które to mieszczą się pod adresami Jasnogórska 9, 11 oraz 13. Dlaczego warto się nimi zainteresować?


Na ich korzyść przemawia przede wszystkim doskonała lokalizacja, która zapewnia stały dopływ tak interesantów jak i partnerów biznesowych. Będą oni mogli skorzystać ze świadczonych przez nas usług tak po zaparkowaniu posiadanego auta na przestronnym parkingu, jak i po dostaniu się w pobliżu obiektu dzięki doskonale funkcjonującej komunikacji miejskiej. Biurowce gwarantują osobie wynajmującej pełną dowolność jeżeli chodzi o rozplanowanie przestrzeni, w której mają być prowadzone określone działania ściśle związane z profilem działalności gospodarczej danej firmy. Możliwe jest stworzenie przestrzeni zarówno tradycyjnej, w modelu gabinetowym, jak i pokuszenie się o niezwykle popularny ostatnimi czasy open space, który to znacznie ułatwia wymianę pomysłów pomiędzy poszczególnymi członkami zatrudnionego zespołu.

W obiektach mieszących się przy ulicy Jasnogórskiej zastosowano szereg udogodnień i usprawnień, które to mają za zadanie zapewnić, iż praca będzie mogła przebiegać w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach, jednocześnie przekładając się na znacznie wyższą niż w przypadku obiektów tradycyjnych produktywność pracowników. Jest to możliwe dzięki implementacji w ich ramach specjalistycznych modułów technicznych, ergonomicznych oraz estetycznych. Nie brakuje także rozwiązań spod znaku smart, które to nie tylko uprzyjemniają codzienną pracę ale także pozwalają na ograniczenie kosztów eksploatacji obiektu, jednocześnie przekładając się na niższy niż u konkurencji comiesięczny czynsz.

Omawiane w dzisiejszym materiale przestrzenie biurowe idealnie sprawdzą się w przypadku tak przedsiębiorców, którzy dopiero co rozpoczęli działalność, jednakże pragną w szybkim czasie dotrzeć do znacznej ilości potencjalnych klientów, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą już od dłuższego czasu, które to postanowiły przenieść ją na nowy poziom i zagwarantować jej dalszy, organiczny rozwój. Naszym zdaniem jak najbardziej warto zapoznać się z najnowszą ofertą przygotowaną przez firmę Mixbiura, jako że można w jej przypadku mówić bez cienia wątpliwości o utrzymaniu na optymalnym poziomie stosunku jakości do ceny. Warunki wynajmu również są bardzo korzystne i nie zmieniają się z miesiąca na miesiąc w odpowiedzi na niepewną sytuację ekonomiczną na rodzimym rynku, jak ma to miejsce w przypadku konkurencji. Decyzję o nawiązaniu współpracy z przedsiębiorstwem warto jednak podjąć możliwie jak najszybciej, jako że zakończenie obostrzeń pandemicznych bezpośrednio przełożyło się na zainteresowanie przedsiębiorców dostępnymi w interesujących lokalizacjach przestrzeniami biurowymi, a te mieszczące się przy ulicy Jasnogórskiej z pewnością do takowych można zaliczyć!