piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Najlepsze bonusy bukmacherskie do zgarnięcia

Zapewne zdarzyło Ci się kiedykolwiek założyć z kolegami o wynik meczu swojej ulubionej drużyny. Z pewnością też doskonale pamiętasz, jak emocjonujące było oczekiwanie na rezultat spotkania i wizja wygranej, choćby „o rację”. W świecie profesjonalnych zakładów bukmacherskich emocje te są jeszcze większe, ponieważ obstawiać możesz setki wydarzeń z dziesiątek różnych dyscyplin sportowych, a co więcej – możesz przy tym wygrywać naprawdę wysokie środki. Jeśli zatem myślisz o rozpoczęciu przygody ze światem bukmacherskim lub też chcesz sprawdzić, jak wygląda obstawianie u innego buka, to musisz skorzystać z topowych bonusów na start, dzięki którym możesz zyskać łatwe dodatkowe środki na grę. Jak można je zgarnąć?

Bonusy bukmacherskie z Fortuną

Typowanie zakładów bukmacherskich wiąże się oczywiście z pewnym ryzykiem przegranej, które gracze podejmują (lub nie) na podstawie szczegółowej analizy danych dotyczących obstawianego spotkania. A co z typerami, którzy nie są tak doświadczeni w obstawianiu, lub dopiero chcą wypróbować swoich sił w bukmacherce, bo właśnie osiągnęli wymaganą pełnoletniość? Właśnie dla takich graczy topowi bukmacherzy oferują wsparcie na start w postaci bonusów bukmacherskich, dzięki którym można zyskać ekstra środki na obstawianie kuponów, a nawet na bezpieczną grę bez ryzyka. Tego typu bonusy na start znajdziesz w Fortunie – lidera polskiej branży bukmacherskiej. Sprawdź więcej: https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie i dowiedz się, jak proste są zasady zgarnięcia bonusów.

Bonus na start za samą rejestrację

Jednym z podstawowych sposobów na zachęcenie nowych graczy do obstawienia swojego pierwszego zakładu jest w Fortunie bonus na start za samą rejestrację użytkownika w wysokości 20 zł z przeznaczeniem na dowolną grę. Jest to odpowiedź dla tych początkujących graczy, którzy po pierwsze – obawiają się postawienia pierwszych własnych środków, a po drugie – którzy chcą najpierw zapoznać się z zasadami gry i jak są zorganizowane zakłady wzajemne u danego operatora. Więc jeśli jesteś nowym graczem, lub myślisz o zmianie dotychczasowego bukmachera, to bonus bukmacherski za rejestrację w wysokości 20 zł to świetny sposób na wypróbowanie obstawiania z Fortuną.

Pierwszy kupon bez ryzyka? W Fortunie to możliwe

Kolejnym bardzo popularnym bonusem bukmacherskim na start przygody z Fortuną jest zakład bez ryzyka. Zasada jest prosta – obstawiasz pierwszy kupon i jeśli trafisz, to zgarniasz wygraną, a jeśli przegrasz, to Fortuna zwróci Ci aż do 600 zł z przeznaczeniem na dalszą grę! Jest to o tyle atrakcyjne rozwiązanie, że pozwala nowym graczom na w pełni bezpieczną, rzeczywistą próbę swoich umiejętności przewidywania wyników meczów, operując jednak już znacznie wyższymi kwotami. W ten sposób nic nie ryzykujesz – typuj tak dla sportu i wygrywaj, lub odbierz zwrot w przypadku niepowodzenia.

Najlepsze bonusy bukmacherskie od depozytu

Bardzo ważną kategorią bonusów na start obstawiania u danego bukmachera, są tzw. bonusy od depozytu, czyli uzależnione w pewnej mierze od kwoty zasilenia konta gracza. Jednym z najprostszych, a zarazem najlepszych rozwiązań w tym zakresie oferuje Fortuna z bonusem do 200 zł od drugiego depozytu. Można w łatwy sposób zdobyć nawet 200 zł za zasilenie konta drugim depozytem i to bez żadnych dodatkowych warunków, jak np. obrót środkami bonusowymi. Warto podkreślić, że tak prosta konstrukcja bonusu bukmacherskiego sprawia, że jest on osiągalny przez praktycznie każdego nowego gracza.