niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Oprogramowanie geodezyjne Cubic Orb

Szukasz programów geodezyjnych, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegać szybciej i bardziej efektywnie? Sprawdź, co mogą zaoferować Ci programy Cubic Orb. Od wielu lat towarzyszą wielu geodetom, projektantom i specjalistom z pokrewnych dzień. Możesz dołączyć do tej grupy i otrzymać narzędzie, które rozwiążą Twoje problemy!

Dostępne programy Cubic Orb

Programy geodezyjne Cubic Orb to gama wielu programów, które pomagają w codziennej pracy wielu specjalistom. Wśród nich można wyróżnić:

 • GoKart – służy do kartowania map wektorowych i GML;
 • KaliBronek – kalibracja i edycja rastrów w programie CAD;
 • Wms2CAD – pobieranie WMS, TMS i WMTS do programu CAD;
 • QuickGNSS – służy do pomiarów GNSS (GPS) na Androidzie;
 • GeoView – oferuje operacje na zbiorach współrzędnych;
 • TranMap – transofrmacja współrzędnych w CAD;
 • RawGNSS – oferuje raport z pomiarów GNSS (GPS).

Wszystkie wymienione programy możliwe są do kupienia podobno, jak i w korzystnych pakietach. Na stronie producenta można zapoznać się także ze szczegółową specyfikacją każdego z nich oraz danym technicznym, które potrzebną są do tego, że by programy te działały bez zarzutów.

Co wyróżnia programy geodezyjne Cubic Orb?

Oprogramowanie geodezyjne Cubic Orb to gwarancja jakości i efektywnej pracy. Poza tym tę firma wyróżnia kilka ważnych aspektów, które mogą zdecydować o tym, że wybór padnie akurat na zakup programów tej firmy.

Programy Cubic Orb wyróżnia to, że:

 • Nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na szkolenie! Te programy są bardzo intuicyjne w proste w obsłudze!
 • Programy Cubic Orb z pewnością uczynią Twoją pracę jeszcze bardziej efektywną. Są bowiem stworzone w celu maksymalnej optymalizacji prac geodezyjnych i projektowania.
 • Rozwiążą Twoje rzeczywiste problemy. Wszystko dlatego, że są stworzone przez praktyków, którzy sami na co dzień mierzą się w różnego typu przeciwnościami oraz doskonale znają praktyczne problemy branży.
 • Programy Cubic Orb to przede wszystkim duża funkcjonalność za bardzo przystępną cenę. Dostajesz więc więcej za mniej.
 • Masz wpływ na rozwój programów Cubic Orb! Firma jest otwarta na sugestie użytkowników i zawsze z chęcią wprowadza kolejne udogodnienia, aby zadowolić stałych klientów i pozyskać nowych.
 • Programy Cubic Orb są kompatybilne z progrmamem CAD i współpracują z prawie każdym jego oprogramowaniem, np. AutoCAD, BricsCAD, Microstation i wiele innych)
 • Producenci dają Ci wybór jeśli chodzi o zakup licencji, więc wybierasz taką, jaką chcesz. Ten system jest dopasowany do potrzeb każdego użytkownika.

Jeśli jeszcze nie miałeś styczności z oprogramowaniem geodezyjnym Cubic Orb, sprawdź co można Ci ono zaoferować. Producenci i twórcy są pracują na nich od wielu lat i cały czas je modyfikują, by były jak najbardziej pomocne oraz intuicyjne. Zakup tekstowo licencję na rok i przekonaj się sam, co możesz działać z pomocą programów geodezyjnych Cubic Orb! Zapewniamy, że po krótkim czasie nie będziesz mógł sobie wyobrazić życia bez tego oprogramowania!

Licencje na programy Cubic Orb

Możesz kupić licencję i zacząć pracować na zestawie programów Cubic Orb już od dzisiaj. Dostępnych jest kilka wariantów subskrypcji, w zależności od Twoich potrzeb. Licencja jednostkowa pozwoli Ci korzystać z programów na jednym urządzeniu, a przenośna (USB) umożliwi pracę na wielu stanowiskach (urządzeniach). Dzięki szerokiemu wyborowi możesz dostosować swój zakup do indywidualnych lub firmowych potrzeb w zależności od tego kto, gdzie i kiedy będzie korzystał z oprogramowania. 

 źródło zdjęć: freepik.com