poniedziałek, 22 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Peeling DSD de Luxe – peeling który jest w top 10 najlepszych peelingów do skóry głowy

Peeling DSD marki DSD de Luxe można kupić w dużej pojemności 200 ml (większość peelingów dla porównania ma 150 ml produktu)  Peeling DSD zawiera kompleks naturalnych kwasów owocowych, kwas salicylowy, ekstrakty roślinne i proszek z nasion moreli.  Proszek z nasion moreli jest bardzo drobny – nie podrażnia ale warto użyć innego peelingu jeśli towja skóra głowy jest wrażliwa – myslę tu o peelingu marki Eliokap Complex A – W naszym gabinecie jest to ten peeling z Energetica D Orising, który używamy podczas zabiegów ale wróćmy do peelingu DSD.

Proszek z nasion moreli wykazuje działanie złuszczające i odżywcze, a aktywny kwas salicylowy skutecznie zwalcza pierwsze objawy łupieżu i ogranicza wydzielanie się sebum.

  • Peeling DSD dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę głowy, reguluje nadmierne przetłuszczanie się skóry i zapobiega pojawieniu się łupieżu.
  • Po zastosowaniu peelingu skóra głowy łatwiej wchłania substancje z innych preparatów pielęgnacyjnych.
  • Stosowanie kosmetyku w połączeniu z pozostałymi produktami nadaje skórze głowy uczucie świeżości, miękkości i czystości.

Peelingi trychologiczne są coraz częściej stosowane – dlaczego tak jest?

Coraz więcej osób zauważa u siebie problemy ze skórą głowy. Po prostu ludzie szukają środka, który pomoże im w codziennym życiu radzić sobie ze swędzeniami, łupieżem, wypadaniem włosów czy poważniejszymi chorobami skóry jak ŁZS czy AZS. Peeling okazuje sie w tych przypadkach nieoceniony a odpowiednio używany pomaga załagodzić stan skóry głowy.

Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego.

Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapraszamy do owiedzenia naszego gabinetu w Głogowie oraz strony internetowej www.trycho-derm.pl

Materiał zewnętrzny. W przypadku wątpliwości co do produktu i/lub usług skonsultuj się ze specjalistą.