niedziela, 14 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Plakaty reklamowe dla twojej firmy

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zareklamować swoje usługi, to druk plakatów reklamowych jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Aby stać się zauważalnym w twojej okolicy, warto zadbać o profesjonalną stronę internetową, obecność w social media i o druk reklamowy, które będzie bezpośrednią reklamą twojej firmy. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej na temat plakatów reklamowych, ich wymiarów oraz miejsca, gdzie możesz je zamówić w rozsądnej cenie.

1. Na jakim papierze jest realizowany druk plakatów?

2. Plakaty reklamowe – jakie są dostępne formaty?

3. Jak zamówić druk plakatów?

4. Plakaty dwustronne – ile kosztuje wysyłka?

Na jakim papierze jest realizowany druk plakatów?

Papier, na którym jest wykonywany wydruk różni się w zależności od rodzaju wydruku. Plakaty wielkoformatowe oraz plakaty standardowe są wykonywane na różnych papierach. Najpopularniejszy jest standardowy papier plakatowy oraz papier kredowy. Co więcej, wiele wydruków jest realizowanych na papierze satyna oraz folii mat o różnej gramaturze od 130 g do 235 g.

Plakaty reklamowe – jakie są dostępne formaty?

Oferta dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji państwowych jest naprawdę bogata. Klient może zamówić wydruk plakatów w wielu formatach, w tym w naprawdę dużym formacie. Dostępne formaty to A2, A1, A0, B2, B1 oraz B0. Ich wymiary wahają się od 420 – 1000 mm x 594 – 1400 mm. Więcej informacji na temat wydruku jest dostępna tutaj: https://www.kseroa0.pl/plakaty/.

Jak zamówić druk plakatów?

Każdy klient, który potrzebuje profesjonalne wydruki plakatów, może zamówić je już dzisiaj online, bez wychodzenia z domu. Już teraz twój projekt plakatu może zostać zrealizowany w kilka godzin. Co więcej, możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w wydruku na obu stronach papieru w celu optymizacji kosztów. Jeśli nie wiesz jak zacząć, poproś o pomoc grafików, którzy chętnie pomogą ci w projekcie twojego plakatu reklamowego.

Plakaty dwustronne – ile kosztuje wysyłka?

Cennik wysyłki twojego projektu jest uzależniony od twojego miejsca zamieszkania. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub najbliższych okolicach możesz liczyć na darmową dostawę w tym samym dniu roboczym (firma mieści się w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald). Jeśli mieszkasz w Polsce, również możesz liczyć na bezpłatną dostawę oraz szybką realizację twojego zamówienia. Zamówienia są realizowane na bieżąco, tak szybko jak się da, aby spełnić wszelkie oczekiwania każdego klienta.