niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Polska Bezgotówkowa. Które firmy mogą zyskać najwięcej na darmowym terminalu?

Program Polska Bezgotówkowa to idealna oferta dla małych i średnich przedsiębiorców. Dlaczego? Dowiesz się tego w tekście poniżej!

Płatności bezgotówkowe na dobre wpisały się już w naszą codzienność. Właściwie nie sposób już wyobrazić sobie działania przedsiębiorstwa bez tego typu transakcji. Klienci cenią sobie bezgotówkowe metody płatności m.in. za szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. Transakcje bez gotówki, w tym także te dokonywane smartfonem, BLIK-iem czy smartwatchem, dodatkowo zyskały na popularności w czasie pandemii COVID-19. Ze względu na zagrożenie epidemiczne są one bowiem dużo bezpieczniejszą metoda płatności niż przekazywana z rąk do rąk gotówka.

Terminal płatniczy – kto może na nim szczególnie dużo zyskać?

Korzyści płynące z transakcji bezgotówkowych zdają się dostrzegać nie tylko klienci, ale także przedsiębiorcy. Coraz częściej udostępniają oni terminale płatnicze. Dzięki temu kartą możemy zapłacić już w takich miejscach jak małe osiedlowe sklepy, drobne punkty handlowo-usługowe, a nawet stragany i bazary. Nietrudno też znaleźć je na coraz popularniejszych targach.

Płatności bezgotówkowe świetnie sprawdzają się także tam, gdzie trzeba dotrzeć z płatnością do klienta. To nie tylko restauracje, ale także firmy świadczące usługi przewozowe, transportowe oraz remontowo-budowlane. Niestety, w przypadku tych ostatnich wciąż dominuje gotówka. Nieczęsto można zapłacić za remont kartą płatniczą. Co więcej, nawet przy takiej usłudze jak dorobienie kluczy czy naprawienie kranu może być problem z posłużeniem się kartą płatniczą, która w tym momencie bywa… bezużyteczna.

Tymczasem wciąż przybywa klientów bezgotówkowych. To już nie tylko osoby młode, które nie boją się nowinek technologicznych, ale także osoby w średnim wieku oraz starsze, które także emeryturę otrzymują często na konto bankowe. Niestety, przed wizytą hydraulika czy ślusarza muszą one wyjść z domu po to, by znaleźć bankomat i wypłacić potrzebną kwotę. Okazuje się zaś, że to właśnie przedsiębiorstwa, w których płatności bezgotówkowe są wciąż rzadkością, mogą najwięcej zyskać na zainstalowaniu w swojej firmie terminala! Postrzegane są bowiem przez klientów jako nowoczesne i przyjazne. Wyraźnie wyróżniają się też na tle konkurencji.

Polska Bezgotówkowa – to co takiego?

Zainstalowanie terminala płatniczego nigdy nie było prostsze i… tańsze! Uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa otrzymują bowiem urządzenie za darmo i przez 12 miesięcy zwolnieni są z opłat prowizji od transakcji!

Do wyboru mają nie tylko terminale standardowe w wersji stacjonarnej lub przenośnej, ale także nowoczesne urządzenia typu smart, które po zakończeniu trwania programu przechodzą bezpłatnie na własność przedsiębiorcy! Chcesz dowiedzieć się więcej o programie? Wejdź na https://bezgotowki.pl/o-programie/.