poniedziałek, 15 kwietniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Popularne marki bagażników rowerowych

Decydując się na dodatkowy bagażnik samochodowy, kierowcy mają z czego wybierać. Bagażniki samochodowe można bowiem montować nie tylko na dachu, ale też na tylnej klapie, kole zapasowym czy haku holowniczym. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek bagażników są przede wszystkim: Thule albo Montblanc, ale nie brakuje również polskich producentów, zapewniających dobry sprzęt w rozsądnych cenach. Jakie marki zatem najczęściej wybierają polscy kierowcy?

Aguri – bezpieczne bagażniki prosto z Wrocławia

Jedną z bardziej popularnych marek na polskim rynku jest rodzima marka Aguri, która zapewnia kierowcom stabilne bagażniki bazowe, uchwyty oraz platformy rowerowe na hak. Wszystkie elementy produktów Aguri produkowane są w nowoczesnym parku maszynowym we Wrocławiu. Marka oferuje uchwyty rowerowe zarówno na dach, tylną klapę jak i hak holowniczy, dzięki czemu właściciele pojazdów mogą dopasować system mocowania rowerów do własnych potrzeb i możliwości. W przypadku boxów dachowych producent oferuje dwa rodzaje bagażników o pojemności 320 i 430 litrów i ładowności do 50 kg. Co wyróżnia boxy dachowe na tle konkurencji, to zdecydowanie ergonomiczny kształt, który przy optymalnej redukcji oporu powietrza, dba o niskie zużycie paliwa i podnosi komfort jazdy, zmniejszając hałas czy wibracje.

Amos – polska marka z tradycją od ponad 70 lat!

Amos to kolejny producent, który na rynku istnieje już od 1957 roku, a od 30 lat specjalizuje się w produkcji bagażników i boksów samochodowych. Produkty tej marki odznaczają się innowacyjną technologią i funkcjonalnością, a do tego są bezpieczne i stabilne w użytkowaniu. Oprócz pojemnych boxów samochodowych Amos dostarcza uchwyty na rowery i narty oraz bagażniki bazowe. Z firmą Amos można zaopatrzyć się w bagażniki rowerowe na dwa, trzy bądź cztery rowery oraz w boksy dachowe o pojemności 400 czy 440 l. To polska marka, która dba nie tylko o bezpieczeństwo i rzetelność, ale też estetyczny design poszczególnych elementów.

InterPack i Taurus – eksperci od bagażników i łańcuchów śniegowych

Kolejne marki, które są bardzo dobrze znane na polskim rynku, to bez wątpienia InterPack czy Taurus. Te firmy świetnie wpisują się w potrzeby każdego kierowcy i zapewniają dobre wyposażenie pojazdu na każdy urlop. Pojemne boksy bagażowe tych producentów pomieszczą wędki, narty, kijki czy innego typu sprzęt, niezbędny na urlopie. Długoletnie doświadczenie oraz współpraca z czołowymi producentami poszczególnych elementów sprawia, że te marki cieszą się dużą popularnością na polskim rynku. Polscy kierowcy chętnie wybierają boksy dachowe Interpack, które oferowane są w kilku modelach o pojemności 330, 440 i 420 l. Większe modele są idealne na deski snowboardowe czy narty, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość otwierania bagażników z dwóch stron.

MontBlanc – szwedzki producent znany na całym świecie

Tej marki nie trzeba chyba nikomu przestawiać. To szwedzki producent profesjonalnych akcesoriów do transportu wszelkiego typu ładunków samochodowych. MontBlanc działa na rynku od 1947 roku, a bagażniki, uchwyty na narty i rowery oraz boksy dachowe produkuje w dwóch fabrykach zlokalizowanych na terenie Szwecji i Rumunii. To jeden z niekwestionowanych liderów na rynku między innymi boksów dachowych czy bagażników na rowery. Produkty MontBlanc dostępne są także na rynku polskim i choć należą do produktów z tej wyższej półki cenowej, to ze względu na wytrzymałość i funkcjonalność również wybierane są często przez polskich kierowców.

Thule i Yakima – światowi liderzy bagażników i uchwytów na rowery czy narty

Z tymi producentami z powodzeniem można zadbać o właściwy transport na urlop. Bagażniki bazowe, uchwyty na rowery czy narty to podstawowy asortyment, jaki pod markami Thule i Yakima oferowany jest również na rynku polskim.

Sklep z popularnymi markami bagażników rowerowych

Produkty wszystkich z wyżej wymienionych marek i wielu więcej można nabyć w sklepie stacjonarnym i internetowym DOAN. Więcej informacji na temat sklepu można uzyskać: