piątek, 28 styczniaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Pożyczka od ręki online – ile trwa cały proces i ile można pożyczyć?

Często zdarza się, że w danym momencie potrzebna jest nam dodatkowa gotówka. Nieoczekiwane wydatki czy potrzeby zdarzają się niemalże codziennie, a dla wielu z nas najlepszym rozwiązaniem okazuje szybka pożyczka od ręki, najlepiej taka, o którą można ubiegać się online. Tego typu pożyczki są niezwykle komfortowym rozwiązaniem w przypadku chwilowego braku pieniędzy. Jednak ile można pożyczyć w ten sposób, a także ile trwa sam proces rozpatrywania wniosku?

Pożyczka od ręki online- czym ona się charakteryzuje?

Jak możemy dowiedzieć się ze strony https://poradynacodzien.pl/pozyczka-od-reki-online/ szybkie pożyczki od ręki to produkt, który oferowany jest jedynie przez instytucje pozabankowe. Niestety, ale w tradycyjnych bankach nie możemy starać się o pozyskanie szybkiej gotówki, a także nie możemy liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku, gdyż sam proces uzyskania pożyczki z banku jest wieloetapowy. Pożyczka od ręki online charakteryzuje się tym, że instytucja pozabankowa nie sprawdza zdolności kredytowej klienta, a także nie jest obarczona wieloma formalnościami. Często wystarczy jedynie sam dowód, by móc potwierdzić swoją tożsamość. Wszystkie pozostałe formalności, w tym ustalenie kwoty pożyczki i okresu spłaty są ustalane za pośrednictwem strony internetowej, więc nie ma konieczności osobistego udawania się do placówki danej firmy. Najważniejszą cechą jest jednak to, że znacznie skraca okres oczekiwania na pieniądze przyznane przez instytucję pozabankową.

Pożyczka od ręki online- ile trwa proces rozpatrzenia wniosku?

W przypadku pożyczek od ręki online, proces rozpatrywania wniosku dokonywany jest tak szybko jak to możliwe. Cały proces rozpoczyna się od momentu, w którym klient prześle drogą internetową wniosek do instytucji pozabankowej i zweryfikuje swoją tożsamość np. skanem dowodu osobistego. Wnioski są zwykle przejrzyste i czytelne, a ich wypełnienie nie zajmuje więcej niż 10 minut. Kolejno instytucja pozabankowe rozpatruje go tak szybko jak to jest możliwe, a w przypadku pozytywnej decyzji, istnieje ogromna szansa, że klient otrzyma pieniądze na konto bankowe jeszcze tego samego dnia, a najpóźniej następnego dnia roboczego. Jest to więc o wiele szybszy i prostszy sposób na otrzymanie dodatkowej gotówki, w momencie kiedy banki potrzebują często wielu tygodni na rozpatrzenie wniosku i podjęcie decyzji o przyznaniu dodatkowych środków.

Pożyczka od ręki online- ile można pożyczyć w ten sposób?

Jeśli decydujemy się na szybką pożyczkę online, to musimy wiedzieć, że nie będą to zbyt wysokie kwoty. Jak można dowiedzieć się ze strony https://poradynacodzien.pl/szybka-chwilowka-online/, będą to sumy, które klient będzie mógł łatwo spłacić np. w przeciągu miesiąca lub nawet 45 dni. Zwykle dużo też zależy od instytucji pozabankowej, w której wnioskujemy o dodatkowe środki. Niemniej jednak najczęściej pożyczyć można do 5 tysięcy złotych, jednak zdarzają się oferty, które oferują znacznie wyższe kwoty szybkich pożyczek online. Wówczas można wnioskować nawet o 10 tysięcy złotych, o ile klient będzie wstanie spłacić tę kwotę w ustalonym terminie.