poniedziałek, 22 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Serwis regeneracji turbosprężarek we Wrocławiu

Nie ulega wątpliwości, że turbina to jeden z najważniejszych elementów turbodoładowanych silników wysokoprężnych. Od jej sprawności zależą przede wszystkim osiągi samochodu, ale również zużycie paliwa. Naprawa turbosprężarek zalicza się do najdroższych czynności serwisowych, z którymi musi się liczyć właściciel takiego pojazdu. Kiedy konieczna jest regeneracja turbosprężarek i ile taka czynność kosztuje? Czy warto decydować się na regenerowane turbosprężarki, czy lepiej kupować urządzenia fabrycznie nowe? W końcu też, co się stanie, jeśli naprawa turbosprężarek nie zostanie wykonana na czas?

Sprawdź, kiedy konieczna jest regeneracja turbosprężarek

Doświadczony kierowca potrafi wyłapać każdy niestandardowy stuk lub inny dźwięk, wskazujący, że jego samochód nie działa, jak należy. Mając samochód z turbiną, jest to o tyle łatwe, że zauważalne są spadki osiągów, a także brak charakterystycznego świstu podczas przyspieszania z załączonym turbo. Jeśli podejrzewasz właśnie uszkodzenie turbiny, nie powinieneś kontynuować z nią jazdy. Może to sprowadzić dalszym powiększaniem się usterki, a także jej wpływem na kolejne podzespoły. To, co szczególnie powinno zwrócić twoją uwagę to:

  • pogorszenie osiągów samochodu;
  • podwyższona temperatura pracy silnika;
  • podejrzane dźwięki;
  • olej wyciekający z turbiny.

W takich przypadkach nie pozostaje nic innego, jak naprawa turbin lub zakup regenerowanych elementów i ich montaż w miejsce uszkodzonego.

Na czym polega naprawa turbosprężarek?

Regeneracja turbin to najlepszy sposób na szybkie przywrócenie sprawności samochodowi. Sam proces naprawy tak skomplikowanego i złożonego elementu jest bardzo czasochłonny i wymagający precyzji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy oczekują prędkiego usunięcia usterki, oferujemy nie tylko ich serwis, ale także możliwość zakupu regenerowanych turbosprężarek. Usługa obejmuje wszystko, co konieczne, by usprawnić wasze auto. Usługa montażu turbosprężarki przebiega szybko i sprawnie, niezależnie od tego, jaki model samochodu Państwo mają. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać wszystkie naprawy turbin, niezależnie od ich modelu i rodzaju usterki. Każdą zdemontowaną część, serwis turbosprężarek dokładnie sprawdza pod kątem uszkodzeń, a następnie jest ona regenerowana w naszym specjalistycznym laboratorium i warsztacie. Dysponujemy do tego zadania odpowiednimi maszynami i urządzeniami, gwarantującymi wysoką precyzję prac. Dbamy również o kwalifikacje naszych pracowników, regularnie wysyłając ich na szkolenia oraz kursy.

Ile czasu trzeba przewidzieć na regenerację turbosprężarek?

Regenerowana turbina jest u nas do kupienia przez Państwo od ręki — dotyczy to popularnych modeli. W przypadku, jeśli interesuje Was regeneracja turbin wymontowanych z własnego samochodu, czas naprawy jest zawsze potwierdzany indywidualnie. Zależy to od rodzaju usterki, kolejki zamówień oczekujących, a także dostępności części. Do każdej sprzedanej klientowi regenerowanej turbiny dołączona zostaje karta gwarancyjna. Nie nakładamy także ograniczenia gwarancji w postaci limitu kilometrów, co jest ważną informacją dla wszystkich, którzy ze swojego pojazdu korzystają głównie na długich trasach. Jeśli masz podejrzenia co do sprawności swojej turbosprężarki, zapraszamy do skorzystania z usługi jej naprawy w naszej firmie. Naprawiamy turbiny z zarówno z samochodów osobowych, jak również dostawczych i ciężarowych. Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.