niedziela, 14 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Skanery kodów kreskowych – przegląd polecanych modeli

Skaner do kodów kreskowych to urządzenie elektroniczne, które dekoduje i przechwytuje wszystkie informacje zawarte w kodzie kreskowym. Po zebraniu informacji skaner przesyła dane do komputera. Obecnie skanery, znane również jako czytniki używane są w różnych branżach, zarówno przez małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Poniżej przedstawiamy 5 polecanych modeli skanerów kodów kreskowych, które mogą doskonale sprawdzić się w Twojej branży. Poznaj najlepsze czytniki kodów.

Top 5 najlepszych skanerów kodów kreskowych

Skaner kodów kreskowych to urządzenie, które w znacznym stopniu może usprawnić pracę wielu procesów zachodzących w firmie. Dzięki nim praca jest szybka i wydajniejsza, co wpływa na funkcjonowanie całej firmy. Dlatego warto jest postawić na najlepszy sprzęt do odczytywania kodów kreskowych, który polecają specjaliści.

  1. Honeywell 1991i

Czytnik kodów kreskowych Honeywell 1991ito najnowsza propozycja zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. 1991i to mobilny czytnik kodów kreskowych zapewniający niezawodną pracę bowiem odporny jest na upadek z 3m, dodatkowo jest wytrzymały na 7000 upadków z 1m.  Honeywell 1991i bez problemu sczyta nawet słabej jakości kody kreskowe.

  • Zebra DS3678

Na ten bezprzewodowy czytnik kodów warto zwrócić uwagę. Czytnik DS3678 zapewnia pracę w nawet najtrudniejszych warunkach. Skaner doskonale sprawdzi się przede wszystkim w firmach, które potrzebują wydajnego i szybkiego czytnika kodów kreskowych.

  • Datalogic PD9630

PD9600 to bardzo wytrzymały skaner przemysłowy. Urządzenie jest pyło i wodoszczelne, wytrzymuje wielokrotne upadki na twarde podłoże z wysokości 2.5 m. Czytnik najlepiej sprawdzi się w dużych magazynkach, w których potrzebne są urządzenia odporne na uszkodzenia oraz z dużym zasięgiem.

  • Honeywell 1472g

Skaner kodów kreskowych przemysłowy 1472g od marki Honeywell posiada pełen zakres skanowania kodów kreskowych 1D i 2D. Czytnik doskonale sprawdza się w firmach, w których wykorzystuje się wózki widłowe. Jego wytrzymała konstrukcja sprawia, że sprawdza się on w każdych warunkach.

  • Datalogic PM9600

Skaner ten zapewnia w pełni wydajną i komfortową pracę. Skaner Datalogic PM9600 doskonale sprawdzi się przede wszystkim w firmach, w których codziennie skanowanych jest tysiące kodów kreskowych, ponieważ przycisk pozwala na 10 milionów przyciśnięć. Czytnik pozwala także odczytywać kody niewidzialne gołym okiem!

To, na który czytnik kodów kreskowych się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od potrzeb Twojej firmy oraz jej wielkości.

Profesjonalne skanery kodów kreskowych

Skaner kodów kreskowych to rozwiązanie, które może ułatwić i usprawnić pracę w różnych sektorach firmy. Profesjonalne skanery kodów kreskowych to takie, które zapewniają niezawodną pracę w każdych warunkach. Dlatego przed wyborem odpowiedniego skanera warto skontaktować się ze specjalistami, którzy pomogą dobrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb firmy.