niedziela, 14 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Sklep internetowy PrestaShop – dlaczego warto stawiać na tego rodzaju rozwiązania?

Nie da się ukryć, że jedną z najszybciej i najskuteczniej rozwijającą się branżą jest e-commerce. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy internetowe, ponieważ są szybsze, łatwiejsze, a przy okazji jest znacznie większy wybór, niż w sklepach stacjonarnych. Sporo firm decyduje się właśnie na otwarcie własnego sklepu w sieci. Świetnym narzędziem jest PrestaShop. Rozwiązanie to łączy w sobie intuicyjność administrowania całym przedsięwzięciem, jak i łatwość obsługi całego sklepu. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten sklep internetowy oraz czym różni się od innych rozwiązań?

  1. PrestaShop — czym cechuje się sklep na tej platformie?
  2. Sklep internetowy — jak wygląda jego utworzenie?
  3. Dlaczego Twoją uwagę powinny zwrócić sklepy internetowe PrestaShop?

PrestaShop — czym cechuje się sklep na tej platformie?

Chcesz przyłożyć się do otwarcia własnego sklepu internetowego? Zamiast zwlekać, koniecznie otwórz sklep PrestaShop! Szacuje się, że oprogramowanie jest wykorzystywane przez ponad 36% przedsiębiorców w Polsce. Popularność to efekt tego, że można na niej utrzymać sklep zupełnie bezpłatnie. Sklepy na tej platformie to łatwa obsługa, jak i wielojęzyczność, ponieważ tego rodzaju sklepy tworzone są na całym świecie. Można wybrać aż 41 różnych języków. Zaletą sklepów internetowych na takich platformach jest to, że istnieje szeroka możliwość personalizacji. Silnik pozwala na skorzystanie z wielu funkcji wspierających SEO.

Sklep internetowy — jak wygląda jego utworzenie?

Jak wygląda wykonanie sklepu PrestaShop? Nie trzeba znać kodowania, aby wykonać jakikolwiek ruch. Jest to więc idealna opcja do sprzedaży online, jeśli jesteś początkującym sprzedającym i chcesz nabrać wprawy. Platforma jest wspaniała dla takich biznesów jak moda, elektronika, kosmetyki, biżuteria i wiele podobnych. Sklepy internetowe oparte na tej platformie prężnie się rozwijają, ponieważ obsługa jest łatwa, szybko można wdrożyć produkty do obiegu i nie trzeba się przejmować zbyt wieloma formalnościami.

Dlaczego Twoją uwagę powinny zwrócić sklepy internetowe PrestaShop?

Sklepy internetowe PrestaShop to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoką konfigurowalność. Pojawiające się regularnie nowe funkcjonalności to bardzo istotna sprawa. To najlepsza alternatywa dla trudniejszych platform, takich jak Magento. Zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie na rynku e-commerce, które pozwoli Ci zyskać dużo więcej klientów, co z kolei wpłynie na rozwój firmy.