piątek, 1 marcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Sprzedaż mieszkania – nowoczesny pomysł od SonarHome

sonar home

Każdy kto kiedyś chciał sprzedaż mieszkanie pewnie zdaje sobie sprawę jak trudne to zadanie i jak długo można szukać kupca na swoją nieruchomość. Odkąd na rynku pojawiła się firma SonarHome można mówić o nowym podejściu do obrotu nieruchomościami. Firma prowadzi skup mieszkań w Warszawie i przygotowuje ofertę, w ramach której każdy kto będzie chciał sprzedać mieszkanie będzie mógł sprawnie przeprowadzić taką transakcję. Warto więc poznać ofertę tej firmy zaglądając na stronę https://sonarhome.pl/skup-mieszkan/warszawa. W poniższym wpisie postaramy się również tą ofertę w skrócie przedstawić.

Zmiana podejścia na rynku nieruchomości – pozbądź się swojej nieruchomości

Firma SonarHome wprowadza do obrotu nieruchomościami jedną istotną zmianę, a mianowicie dąży do tego, by wprowadzić do swojej działalnosci rozwiązania online. Dlatego wycena mieszkania, które ktoś chce sprzedać odbywa się online. Wszystko zaczyna się od inicjatywy osoby, która chce sprzedać mieszkanie. Po wprowadzeniu danych do specjalnego formularza przygotowanego przez SonarHome i odnoszącego się do mieszkania dokonana będzie jego wstępna wycena. Wszystko przygotowane jest w ramach specjalnej innowacyjnej technologi. W ten sposób klient szybko otrzymuje wstępną wycenę i dowiaduje sie o możliwych formach sprzedaży. W ciągu 48 godzin przygotowana będzie wstępna oferta, jeśli klient będzie nią zainteresowany to dojdzie do sprawdzenia mieszkania przez pracownika firmy. Wtedy przygotowana będzie ostateczna oferta. Jeśli osoba zainteresowana sprzedażą zaakceptuje ofertę to firma SonarHome zajmie się wszystkimi formalnościami i ustalona będzie wizyta u notariusza, po czym w ciągu kilku dni dokonana będzie płatność. Wszystko może zamknąć się w ciągu kilku dni, co właściwie nie będzie możliwe jeśli ktoś będzie chciał sprzedać nieruchomość na otwartym rynku.

Dlaczego warto będzie sprzedać mieszkanie przez SonarHome?

Jeśli ktoś zastanawia się nad tą ofertą i nie wie czy warto sprzedać mieszkanie za pośrednictwem SonarHome to warto podkreślić, że jest to rozwiązanie godne uwagi. Przede wszystkim największym plusem jest wygoda jaką otrzymuje klient. Przy skorzystaniu z oferty przygotowanej przez SonarHome klient nie musi się niczym przejmować. Wszystko dzieje się za pośrednictwem firmy, nie trzeba martwić się o remont, sprzątanie, nie trzeba umawiać wizyt kupujących. Firma jest w stanie zagwarantować rynkową cenę sprzedaży, dlatego nie ma obaw o to, że sprzedający będzie na tym polu stratny. Jednocześnie klient ma gwarancje ceny i sprawnej płatności, dzień po wizycie u notariusza pieniądze są już na koncie. Zoptymalizowanie działań na drodze online sprawia, że cała transakcja jest ograniczona do minimum i można ją załatwić w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu. Jeśli zaproponowana cena będzie sprzedającemu odpowiadać i stan mieszkania będzie zgodny z opisywaniem to wszystko zostanie zrealizowane bardzo sprawnie. Jeśli więc ktoś chce sprzedać mieszkanie w Warszawie warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez SonarHome.