sobota, 2 marcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Świece sojowe – idealny pomysł na prezent!

Jesienna aura sprzyja paleniu świec – tworzą one naprawdę niesamowity klimat, przez co uprzyjemniają długie i chłodne wieczory. Niezależnie od tego, jakie zapachy preferujesz – producenci wręcz prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych kolekcji zapachowych.

1. Naturalne świece sojowe – zaproś je do swojego domu!

2. Zastąp świece parafinowe sojowymi odpowiednikami i bądź eko!

Naturalne świece sojowe – zaproś je do swojego domu!

Świeczki zapachowe oraz wosk sojowy cieszą się szczególną popularnością w okresie jesienno-zimowym, kiedy to temperatury za oknem spadają, a zmrok zapada już po południu. Dla poprawy nastroju warto sięgnąć po świece zapachowe, które pozwolą przenieść się myślami w inne miejsce. Sięgając np. po egzotyczne aromaty poczujesz się jak na rajskiej wyspie. Takie świece sojowe to strzał w dziesiątkę! Jeżeli chcesz być jeszcze bardziej eko – wystarczy, że taką świecę po wypaleniu wykorzystasz do innych celów. Zdobne pojemniczki mogą służyć np. do przechowywania w nich wacików czy innych drobiazgów. Dzięki temu nadasz drugie życie takim opakowaniom i przyczynisz się do tego, aby żyć w duchu less waste! Takie proekologiczne wyboru są jak najbardziej w Twoim zasięgu, wystarczy jedynie odpowiednio przemyśleć przeznaczenie każdego posiadanego przedmiotu oraz rozważyć, czy można jeszcze raz je wykorzystać. To naprawdę proste, wymaga jedynie uprzedniego przygotowania i przemyślenia!

Zastąp świece parafinowe sojowymi odpowiednikami i bądź eko!

Warto wiedzieć, że w przypadku świec parafinowych dochodzi do emitowania rakotwórczych substancji. Najlepsze świece zapachowe to nie tylko takie, które czarują swoim aromatem, ale przy okazji nie doprowadzają do dolegliwości bólowych (zawroty głowy). Z czego mogą wynikać takie nieprzyjemne doznania? Otóż podczas palenia świecy pojawia się rakotwórczy benzen oraz właśnie toulen, który będzie powodować zawroty głowy.

W przypadku świec na bazie naturalnych olejków eterycznych możesz być pewien, że z pewnością napełnią one wspaniałym aromatem całe pomieszczenie, a tym samym samym spowodują, że wnętrze będzie wprost zachwycać! Świeczki sojowe sprawdzą się zarówno jako upominek dla kobiet jak i mężczyzn. Odpowiednio dobrane kompozycje zapachowe sprawią, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Możesz także sięgnąć po akcesoria do świec, woski zapachowe, woski sojowe oraz naturalne kadzidła. Nie zwlekaj – sprawdź dostępne propozycje i wybierz najlepsze warianty, które będą odpowiednie dla Ciebie lub osoby, którą chcesz obdarować!