piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Sylwestrowe wyrzutnie fajerwerków – czym się różnią

Wyrzutnie fajerwerków zalicza się do jednych z najefektowniejszych produktów pirotechnicznych. Są wykorzystywane gdy potrzebne są wyjątkowe, widowiskowe efekty. To idealna i spektakularna oprawa różnych imprez oraz wydarzeń, także powitania Nowego Roku. Dlatego wyrzutnie fajerwerków świetnie sprawdzą się jako zestawy do samodzielnego odpalania na Sylwestra.

Zamienne nazwy tych produktów pirotechnicznych to kostki albo baterie wyrzutni rurowych. Warto przy tym zaznaczyć, że należą do najbezpieczniejszych fajerwerków. Trzeba tylko postawić je na stabilnym gruncie, w miejscu gdzie nic nie koliduje z wystrzałami. Wyrzutnie fajerwerków na Sylwestra odpala się za pomocą jednego lontu. Po odpaleniu należy odejść na zalecaną odległość i cieszyć się wyjątkowymi efektami na niebie. Te z kolei są różnorodne i uzależnione od rodzaju, kalibru oraz wielkości baterii. Wyrzutnie generują efekty różniące się wyglądem, kolorami, długością, intensywnością i ilością wystrzałów.

Jakie wyrzutnie fajerwerków na Sylwestra wybrać?

Baterie wyrzutni rurowych dostępne są w wielu wariantach. Które wybrać na Sylwestra? Wyrzutnie fajerwerków mogą mieć następujące, różne parametry:

  • Liczba wystrzeliwanych ładunków – od 8 do więcej niż 300 przy odpaleniu jednym lontem.
  • Długość trwania efektu pirotechnicznego – wiąże się z ilością i czasem pomiędzy wystrzałami. Niektóre wyrzutnie fajerwerków generują efekt krótszy i intensywniejszy, inne wolniejszy, ale krótszy. Zwykle jest to od 10 sekund do 3 minut, oraz od 19 do ponad 200 wystrzałów.
  • Kaliber – do amatorskiego użytkowania dopuszczony jest od 0,5” do 2”.
  • Efekty pirotechniczne – mogą być:

                        – pionowe,

                        – kątowe, czyli panoramiczne FAN,

                        – przejściowe, czyli raz pionowe raz panoramiczne,

                        – z ruchomymi efektami zwanymi zetką.

Jakie wyrzutnie fajerwerków wybrać na Sylwestra i gdzie je kupić? Jednym z największych sprzedawców pirotechniki w Polsce jest firma PyroTech, a wyrzutnie dostępne są pod tym linkiem: https://hurtownia-fajerwerki.pl/pol_m_Fajerwerki_Wyrzutnie-Baterie-181.html

Baterie wyrzutni rurowych od PyroTech

PyroTech prowadzi w Łodzi sieć stacjonarnych sklepów z pirotechniką. A także największą w Polsce środkowej hurtownię fajerwerków. Sylwestrowe wyrzutnie dostępne są też na stronie hurtowni i w internetowym sklepie. To wiarygodny oraz sprawdzony dostawca pirotechniki, a załoga składa się z profesjonalistów i miłośników fajerwerków.

Asortyment w PyroTech to produkty pirotechniczne najwyższej jakości, od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami, firma może oferować przystępne ceny. Poza symbolami CE, wszystkie fajerwerki posiadają wymagane certyfikaty i atesty oraz instrukcje po polsku. Produkty są opisane w zakresie technicznym, co do efektów pirotechnicznych oraz bezpiecznego użytkowania. Przy zachowaniu środków ostrożności, mogą być wykorzystywane amatorsko.

Oferta PyroTech obejmuje ponad 500 wszystkich dostępnych wariantów baterii rurowych. Wyrzutnie fajerwerków na Sylwestra i inne okazje mają przejrzysty podział z uwzględnieniem danych cech. Atutem są zamieszczone do każdej pozycji filmiki, na których widać efekt pirotechniczny. Gdyby wybór wyrzutni na Sylwestra jednak nie był prosty, fachowcy z PyroTech chętnie pomogą. Bardzo dobrze znają wszystkie produkty, więc doradzą w wyborze sylwestrowych fajerwerków.

Autorskie wyrzutnie

Warto zwrócić uwagę na autorskie wyrzutnie, czyli kompletne pokazy fajerwerków przygotowane przez zespół. To ładunki najlepszej jakości, we własnej produkcji solidnych skrzyniach. Gotowe zestawy do samodzielnego odpalania są ekonomiczniejszą i efektowną alternatywą dla profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

Filmiki przedstawiające między innymi testy wyrzutni i innych fajerwerków, można też obejrzeć na kanale YouTube PyroTech SHOP. Są również propozycje zestawów fajerwerków od członków załogi.