niedziela, 14 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

„Ukryty klejnot inwestycyjny” Europy zaprezentuje swoją wyjątkową ofertę podczas Moldova Business Week 2020

PR Newswire/Moldovan Investment Agency

CHISINAU, Mołdawia, 10 listopada 2020 r. /PRNewswire/ — Mołdawia to nie tylko jedno z najbardziej niedostępnych miejsc na świecie. Kraj skrywa także jedną z lepiej strzeżonych tajemnic. Ten młody kraj Europy Wschodniej został nazwany przez Magazyn FDI 2019 „ukrytym klejnotem inwestycyjnym” ze względu na swoje niepowtarzalne cechy i infrastrukturę, które zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Moldova Business Week 2020.

Siódmą edycję tej dwudniowej konferencji zaplanowano na 19 i 20 listopada, przy czym w tym roku wydarzenie to będzie miało charakter wyłącznie wirtualny, zaś jego tematami przewodnimi będą współczesne trendy światowe, aktualne problemy gospodarcze i wciąż ewoluujący rynek światowy.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy być gospodarzem MBW2020 w tych trudnych czasach”, powiedziała Rodica Verbeniuc, dyrektor generalna Agencji Invest Moldova. „Obserwujemy zmieniający się świat, przedsiębiorstwa zmagające się z trudnościami i przekształcające na arenie międzynarodowej, a jednocześnie wierzymy, że możemy pomóc na nowo zdefiniować co znaczy normalność, dostrzec nowe perspektywy, skorzystać z atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych naszego kraju i rozwijać się w Mołdawii (#GrowInMoldova)”.

Moldova Business Week 2020 zaoferuje uczestnikom – międzynarodowej społeczności przedsiębiorców – dostęp do interaktywnych wydarzeń w formie cyfrowej. Dzięki panelom dyskusyjnym, praktycznym możliwościom nawiązywania kontaktów, studiom przypadku najlepszych mołdawskich marek, a także sześciu panelom promocyjnym, podczas których lokalne podmioty będą prezentować swoją ofertę inwestycyjną, stanie się ono dynamicznym wydarzeniem dla myślących przyszłościowo inwestorów, którego nie można przegapić!

Goście specjalni i prelegenci to światowej klasy wizjonerzy, którzy podzielą się swoimi strategicznymi spostrzeżeniami na temat naszego dynamicznie zmieniającego się świata – handlu, rynku, miejsc pracy, życia społecznego, doświadczeń klientów i perspektyw inwestycyjnych:

• Prof. Michio KAKU, fizyk, autor bestsellerów, uznany mówca publiczny, znany futurysta, opiniotwórca i popularyzator nauki.

• Binod K CHAUDHARY, prezes nepalskiej Grupy Chaudhary i CG Corp Global, zrzeszającej 160 spółek i 123 marki.

W programie imprezy przewidziano również udział wybitnych dyrektorów generalnych, ekspertów, prelegentów rządowych, założycieli, właścicieli firm, którzy wirtualnie wezmą udział w spotkaniu, aby podzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami, inspiracjami i sytuacją w swoich branżach.

To mocno oczekiwane wydarzenie pozwoli uczestnikom dowiedzieć się, w jaki sposób Mołdawia może przerosnąć oczekiwania inwestorów, realizując odpowiednio dopasowane strategie mające na celu wspieranie przedsiębiorców, działając jako pomost między Wschodem i Zachodem oraz oferując dostęp do rynku liczącego ponad 1 miliard potencjalnych klientów. Zespół Invest Moldova zapewni zainteresowanym inwestorom wsparcie w zakresie prowadzenia działalności w Mołdawii.

Aby zapisać się na imprezę Moldova Business Week 2020 wystarczy zarejestrować się tutaj. Dyskusja na temat wydarzenia toczy się z użyciem #MBW2020.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1330588/Register_MBW.jpg

Źródło: Moldovan Investment Agency

Źródło informacji: PR Newswire