piątek, 24 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Vectra AI z nowym dyrektorem ds. marketingu

Vectra AI powołała Tommy’ego Jenkinsa na stanowisko Chief Marketing Officer (CMO). Jenkins posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży technologicznej, obejmujące opracowywanie skutecznych strategii wejścia na rynek i prowadzeniu produktów generujących globalny popyt. Jenkins dołącza do firmy po okresie jej wyjątkowego wzrostu i będzie odgrywać kluczową rolę w dalszym zwiększaniu globalnego zasięgu.

Liczba i skala cyberataków stale rosną, dlatego większość organizacji gwałtownie zwiększa inwestycje w narzędzia umożliwiające wykrywanie i reakcje na zagrożenia, aby chronić się przed cyberprzestępcami. Zaowocowało to szybkim rozwojem naszej globalnej działalności w ostatnich miesiącach. – powiedział Hitesh Sheth, prezes i dyrektor generalny Vectra AI.

Cieszymy się, że możemy powitać Tommy’ego w naszym zespole kierowniczym. Będzie on odgrywał kluczową rolę w napędzaniu kolejnej fazy wzrostu. Jego ogromne doświadczenie marketingowe pozwoli nam rozwinąć naszą globalną strategię wejścia na rynek i nadać jej nowe kierunki, a także pozwoli pogłębić nasze zaangażowanie w kontakty z obecnymi i potencjalnymi klientami – zaznaczył Sheth.

Jako dyrektor ds. marketingu Jenkins będzie nadzorował wszystkie strategiczne inicjatywy marketingowe Vectry AI: przyspieszanie wzrostu firmy, zwiększanie globalnej rozpoznawalności marki poprzez kreatywne i ciekawe przedstawianie produktów oraz pełnienie roli katalizatora innowacji, wdrażającego rozbudowane możliwości technologii wspierających marketing.

– W miarę jak organizacje przenoszą więcej swoich aplikacji i danych do chmury, cyberatakujący doskonalą swoje taktyki i techniki, znajdując nowe drogi wejścia i więcej sposobów na dyskretne poruszanie się wewnątrz środowiska organizacji – powiedział Jenkins. – W rzeczywistości to, jak, kiedy i gdzie większość napastników przenika do środka, pozostaje w dużym stopniu nieznane. Vectra AI ma wyjątkową pozycję w obszarze zabezpieczeń i jest rozpoznawana jako lider w rozwiązywaniu tego problemu. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu w tym krytycznym momencie rozwoju firmy i z niecierpliwością czekam na poszerzenie naszych globalnych działań i dalszą skuteczną penetrację rynku.

Jenkins pełnił ostatnio funkcję p.o. CMO w firmie Veeam, wiodącym dostawcy rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych i zarządzania nimi, gdzie opracował innowacyjne strategie marketingowe, które przyczyniły się do wzrostu przychodów i liczby zamówień, a także zbudował silną, globalnej rozpoznawalność marki. Wcześniej zajmował również stanowiska kierownicze w firmach Red Hat, AvidXchange i SevOne, gdzie przyczynił się do ich trwałego wzrostu.

Źródło: vectra.ai