piątek, 1 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Viki Family – najlepsze opakowania od polskiego producenta

viki vom - pudełka kartonowe

Viki Family to polska, duża firma specjalizująca się w produkcji opakowań tekturowych od ponad 20 lat. Została założona w 1981 roku przez pana Przemysława Jastrzębskiego. Od tego czasu spółka dynamicznie się rozwija, opierając się na nowoczesnym zarządzaniu oraz mając na uwadze zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi Klientów. Firma Viki Family zatrudnia prawie 100 pracowników. Dysponuje zaawansowanym technologicznie oraz zróżnicowanym parkiem maszynowym, ma także do dyspozycji hale produkcyjno-maszynowe o powierzchni 6500 m2. Umożliwia to przetworzenie 1 500 000 m2 tektury w skali miesiąca. Posiadane zasoby oraz wysokie zaangażowanie pracowników sprawiło że firma Viki Family jest obecnie czołowym producentem opakowań tekturowych na rynku województwa mazowieckiego.

Opakowania kartonowe – bezpieczny transport twojego produktu

Firma Viki Family produkuje wszelkiego rodzaju opakowania z tektury falistej. Jednym z rodzajów takich opakowań są pudełka klapowe. Są one szeroko stosowane podczas wysyłek i transportu wszelakich towarów i produktów. Używane są także do magazynowania. To bardzo popularne i ekonomiczne rozwiązanie. Spółka Viki Family zapewnia opakowania kartonowe w każdym wymiarze. Dostępne są mniejszych rozmiarów pudełka, ale też duże pudła wielkogabarytowe. Co ważne, do wykonania pudła klapowego nie są potrzebne wykrojniki, nie ma więc mowy o żadnych kosztach przed rozpoczęciem produkcji. Pomocą służy też dział projektowania opakowań, który jest odpowiedzialny za odpowiednie dobranie parametrów tektury, które będą skutecznie zabezpieczać towar podczas transportu.  

Pudełka tekturowe – szeroki wybór produktów wysokiej jakości

Wśród opakowań kartonowych oferowanych przez Viki Family możemy wyróżnić pudełka fasonowe, E-co box pudełka wysyłkowe, pudełka kaszerowane i opakowania z nadrukiem flexo. Pudełka fasonowe dopasowywane są do potrzeb Klientów. Różnorodność form i fasonów jest ogromna. Dlatego przy wyborze wspierają Klientów także projektanci spółki. Do dyspozycji są np. pudełka z dnem automatycznym, pełne, zamykane przepinką lub bez przepinki.

Pudełka E-CO BOX są przeznaczone głównie dla branże e-commerce. Te pudełka wysyłkowe posiadają pasek klejowy z niewysychającym klejem oraz tasiemkę zrywającą. Pozwala to na szybkie zamykanie i otwieranie opakowania, bez używania taśmy klejącej. Dzięki temu opakowania wyglądają estetycznie i zapewniają komfort sprzedającemu (przy wysyłce) jak i kupującemu (przy odbiorze towaru).

Opakowania kaszerowane wykonywane są z tektur o różnej jakości. Po to, aby zapewnić wytrzymałość pudełek tekturowych w zależności od pakowanych towarów. Wykonanie pudełka kaszerowanego polega na tym, że do tektury przyklejany jest papier zadrukowany technologią offsetu. Wygląda to bardzo efektownie. Kolejny produkt – pudełka z nadrukiem flexo to opakowania z wysokiej jakości 4 kolorowymi nadrukami flexograficznymi. Mają one szerokie zastosowanie – mogę pełnić funkcję informacyjną, reklamową i  promocyjną. Koszt produkcji nie jest wysoki, nadruki są wykonywane nawet przy krótkich seriach produkcyjnych.

Viki Family – solidny polski dostawca

Atutami firmy są także dział projektowy, laboratorium oraz kilkadziesiąt lat doświadczenia. Viki Family wdrożyła system jakości ISO, posiada także certyfikat FSC. Firma zapewnia minimalne zużycie odpowiednio dobranej tektury  oraz w pełni zautomatyzowany proces produkcji. Firma Viki Family to solidny dostawca, dotrzymujący zawsze terminów realizacji. Jako czołowy producent opakowań tekturowych w Warszawie i w całym województwie mazowieckim oferuje produkty najwyższej jakości, w szerokim asortymencie i atrakcyjnej cenie. To polska i rodzinna firma, na której można polegać. Zachęcamy do współpracy.