niedziela, 16 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

WAGAS opinie: sprawdzamy, czym jest ubezpieczenie kosztów napraw

Jednym z kluczowych argumentów przemawiających za zakupem fabrycznie nowego samochodu jest gwarancja producenta, która – przynajmniej w teorii – zapewnia bezcenny spokój i przewidywalne koszty eksploatacji auta w okresie 2-3 lat. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na to, aby kupić samochód w salonie. W Polsce zdecydowana większość osób wybiera pojazdy z drugiej ręki, co samo w sobie generuje wysokie ryzyko nieprzewidzianych wydatków.

Na szczęście można tego uniknąć. Wystarczy zdecydować się na zakup samochodu objętego ubezpieczeniem kosztów napraw. Taki produkt do swojej oferty wprowadza coraz więcej komisów samochodowych oraz salonów dealerskich zajmujących się sprzedażą używanych pojazdów. Ubezpieczenie kosztów napraw jest jednym z flagowych składników oferty firmy WAGAS, cieszącej się bardzo dobrymi opiniami zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Sprawdźmy, na czym właściwie polega to ubezpieczenie i przed czym chroni.

Czym jest ubezpieczenie kosztów napraw WAGAS?

UKN to ubezpieczenie, które zapewnia ochronę na wypadek wystąpienia awarii mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej pojazdu. Polisa gwarantuje profesjonalną naprawę elementów objętych uszkodzeniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez właściciela samochodu.

Ubezpieczenie kosztów napraw WAGAS może obejmować te najbardziej newralgiczne i najmocniej narażone na awarię elementy pojazdu, jak układ napędowy, silnik, skrzynia biegów, klimatyzacja czy układ hamulcowy.

W momencie, gdy dojdzie do awarii samochodu nieobjętego już gwarancją fabryczną producenta, właściciel uruchamia ubezpieczenie kosztów napraw, które pokrywa wydatki związane z przywróceniem pojazdu do stanu sprzed wystąpienia usterki.

UKN gwarantuje święty spokój w całym okresie użytkowania auta objętego ochroną, przewidywalne koszty jego eksploatacji oraz zapewnia komfort psychiczny i wysoki poziom bezpieczeństwa np. w dalekiej trasie. Szczególnie docenią to nabywcy nieco starszych pojazdów, w których usterka może wystąpić w dowolnym momencie i mocno nadszarpnąć budżetem domowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak w praktyce działa ubezpieczenie kosztów napraw WAGAS, to koniecznie zajrzyj na kanał marki w serwisie YouTube, na którym znajdziesz krótki film poradnikowy, w zrozumiały sposób objaśniający specyfikę tego produktu – https://www.youtube.com/channel/UCTfw_SD7vRLWFB2cylTt6mw.

Prowadzisz komis? Wprowadź zaoferuj klientom ubezpieczenie kosztów napraw

Ubezpieczenie kosztów napraw to propozycja skierowana przede wszystkim do właścicieli komisów samochodowych, którzy dzięki temu produktowi mogą znacząco zwiększyć atrakcyjność swojej oferty i tym samym sprzedaż pojazdów. Oto argumenty, które powinny Cię przekonać do wprowadzenia tego produktu do oferty komisu:

  • Klient dużo chętniej kupi samochód objęty ochroną ubezpieczeniową;
  • Oferowanie samochodów z ubezpieczeniem kosztów napraw dobrze świadczy o komisie, budząc zaufanie do jego marki;
  • UKN zwiększa wartość pojazdu (komis może sprzedawać samochody drożej niż konkurencja).

Opinie o ubezpieczeniach WAGAS

W dobie powszechnego dostępu do Internetu jest rzeczą zupełnie normalną, że sprawdzamy opinie o produktach ubezpieczeniowych i oferujących je firmach, aby upewnić się, że dane rozwiązanie rzeczywiście jest korzystne.

Przeglądając opinie o ubezpieczeniach WAGAS można wysnuć prosty wniosek: jest to firma godna zaufania. Klienci szczególnie chwalą sprawny proces likwidacji szkody w WAGAS, co niestety nie jest standardem w tej branży. Chcąc mieć pewność, że w razie konieczności skorzystania z ubezpieczenia kosztów napraw, firma udzieli nam szybkiej pomocy, warto rozważyć wykupienie takiego produktu właśnie w WAGAS.

WAGAS cieszy się doskonałą opinią nie tylko wśród klientów końcowych, ale też partnerów biznesowych, którzy rekomendują produkty firmy – są to m.in. salony meblowe, dealerzy marek motoryzacyjnych, podmioty finansowe czy sklepy RTV/AGD. Profesjonalne opinie o ubezpieczeniach WAGAS znajdziesz chociażby na profilu firmy na portalu LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/wagas-ubezpieczenia.

Więcej o tym, dlaczego WAGAS jest jednym z najlepiej ocenianych dostawców ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://motoryzacjaonline.pl/wagas-opinie-sprawdzamy-oferte-czolowego-dostawcy-produktow-ubezpieczeniowych/.

Sprawdź całą ofertę ubezpieczeń WAGAS

Ubezpieczenie kosztów napraw to niejedyny produkt dostępny w ofercie WAGAS. Świetne opinie zbierają również inne programy ubezpieczeniowe, jak GAP WAGAS (pokrycie różnicy między wartością początkową auta a jego wartością rynkową w momencie zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży), ubezpieczenie RTV/AGD/IT (zapewniające pokrycie kosztów naprawy lub wymiany sprzętu po okresie gwarancji fabrycznej) czy system ochrony mebli WAGAS (zadziała w momencie wystąpienia przypadkowych lub strukturalnych szkód powstałych w trakcie użytkowania mebla).

Z pełną ofertą produktów ubezpieczeniowych WAGAS zapoznasz się na stronie internetowej firmy https://wagas.pl/.