niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Wieczne róże – przepiękne kwiaty w pudełku

Wieczne róże – przepiękne kwiaty w pudełku

Wieczne róże to najprawdziwsze, żywe kwiaty, które trzymane w odpowiednio do tego przeznaczonym flower boxie pozostają świeże i w pełni swoich walorów estetycznych przez 2 lata! Z tego względu są idealną alternatywą dla zwykłych bukietów, które zwiędną w zaledwie kilka dni. Wieczne róże są wspaniałym pomysłem na prezent, ponieważ swoim wyglądem będą cieszyć oko bardzo długo i zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę.

Wieczne róże – proces powstawania

Dojrzałe róże zostają ścięte, a ich łodygi zostają pokryte środkiem konserwującym, który wytwarzany jest na bazie gliceryny i ma zastąpić naturalne soki tych kwiatów, dzięki czemu rośliny poddane takiemu zabiegowi nie więdną ani nie usychają przez niezwykle długi okres czasu. Tak przygotowane kwiaty nie wymagają już absolutnie żadnej dodatkowej pielęgnacji, by zachować wspaniały wygląd. Kwiaty również nie wytarzają alergennych pyłów. Zamieszczenie ich w eleganckim pudełku sprawia, że naszym zadaniem jest jedynie ustawienie go w odpowiednim miejscu, by swoim unikatowym wyglądem cieszył zarówno domowników, jak i gości.

Wieczna róż po poddaniu specjalnemu procesowi stabilizacji to najlepszy prezent ponieważ zostanie z obdarowaną osobą przez długie lata!

Gdzie sprawdzi się wieczna róża

Z uwagi na fakt, iż róże wieczne są kwiatami niewymagającymi jakiejkolwiek pielęgnacji – nawet podlewania – a jednocześnie są trwałe przez bardzo długi czas, są świetną inwestycją nie tylko w prywatnych domach, ale coraz częściej pełnią funkcję ozdobną wszelkiego rodzaju salonów piękności, hoteli, butików, restauracji i innych, cechujących się eleganckim wyglądem miejscach. Kwiaty świetnie również sprawdzą się na okazje jak dzień babci, dzień matki, dzień kobiet czy urodziny. Wieczne róże to prezent idealny na dodatek do eleganckich pomieszczeń użyteczności publicznej dzięki temu, iż nie zawierają one uczulającego kwiatowego pyłku, dlatego alergicy mogą przebywać wśród nich bezpiecznie, również ciesząc się ich wyglądem.

Wieczne róże są wręcz idealnym prezentem na wszelkiego rodzaju rocznice, prezenty urodzinowe, prezenty dla rodziców i nauczycieli, prezenty walentynkowe czy z okazji awansu, zakończenia studiów czy przejścia na emeryturę. Sprawdzą się świetnie w naprawdę każdych okolicznościach. Wieczne róże to idealny prezent dla każdej kobiety!

Nasze róże wieczne – gwarancja wytrzymałości i piękna

Oferowane przez Royal Roses flower box zawierające wieczne róże charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania, by wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów. Pudełka typu box wykonane są z weluru – delikatnego oraz eleganckiego materiału, który wspaniale współgra z całokształtem wykonania. Ponadto, o czym nie można zapomnieć, w naszej ofercie możliwe jest zamówienia misia – również wykonanego z róż, który na pewno wprawi w osłupienie obdarowywaną osobę i sprawi, że takiego prezentu nie będzie w stanie zapomnieć. Dodatkowo znajdziesz boxy z kwiatami w przeróżnych kolorach oraz rozmiarach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub trafisz w gust osoby, której chciałbyś zrobić prezent.

Jeżeli chcesz obdarować jakąś osobę niebanalnym upominkiem lub pragniesz skutecznie udekorować wnętrze swojego domu lub miejsca pracy, a jednocześnie cenisz sobie wysoką jakość, skomponuj rewelacyjny box kwiatowy z naszymi różami wiecznymi i spraw przyjemność komuś lub sobie!