piątek, 1 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Włoska marka Orising i kosmetyki przeciwłupieżowe z linii Deforforante. 

Kosmetyki Deforforante Orising mają charakterystyczną niebieską kroplę z listkiem w środku ułatwiającą ich rozpoznanie i odróżnienie od innych. 

Główną substancją czynną szamponu Deforforante jest ekstrakt z płucnicy islandzkiej dodatkowo wzbogacony o naturalne ekstrakty z lawendy i mięty, które zapewniają odpowiednią higienę i kurację kosmetyczną.

Szampon Deforforante 250 ml i 750 ml dzięki swojej unikalnej formule normalizuje płaszcz hydrolipidowy skóry głowy przez co reguluje obecność łupieżu.

Maska Deforforante Orising przeciwłupieżowa o różnych pojemnościach 150 , 250 i 500 ml. Jej głównym składnikiem jest baza ekstraktu z brzozy. Maseczka  jest świetnym nośnikiem substancji aktywnych Orising jak i Eliokap (tak, tak kosmetyki Orising i Eliokap często są wykorzystywane w kuracjach trychologicznych razem) Maseczka Deforforante stopniowo pomaga zlikwidować łupież, stabilizuje fizjologiczne pH skóry i normalizuje płaszcz hydrolipidowy. 

Płyn przeciwłupieżowy na bazie płucnicy islandzkiej i łopianu jest jednym z najlepszych kosmetyków przeciwłupieżowych na bazie naturalnych substancji.  Substancje te pomagają utrzymać prawidłową higienę skóry i stopniowo redukują łupież. 

Kolejnym kosmetykiem z linii Orising Deforforante jest esencja olejowa forfora secca. Olejek ten zalecany jest do stosowania w przypadku łupieżu suchego. W skład produktu wchodzą wyciągi z melisy, mięty, rozmarynu, nagietka, awokado oraz olejek migdałowy. Taka kompozycja silnie przeciwdziała łuszczeniu się skóry głowy.

Ostatni kosmetyk z serii Orising Deforforante przeznaczony jest  dla osób z problemem łupieżu tłustego. Olejki pozyskane z mięty, lawendy, jałowca i brzozy pozwalają utrzymać równowagę skóry głowy.

Pytania dotyczące kosmetyków trychologicznych ich zastosowaniu w terapii trychologicznej można kierować na maila gabinetu Trycho-Derm w Głogowie trychoderm.glogow@gmail.com

materiał partnera