piątek, 1 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

WOOPAUTO – nowa odsłona najpopularniejszego marketplace branży motoryzacyjnej

WOOPAUTO to rewolucyjna platforma dla kupujących i sprzedających części i akcesoria samochodowe. Strona przeszła ostatnio dość duże zmiany, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

WOOPAUTO – co to?

Na początku warto przypomnieć sobie czym jest WOOPAUTO. To jedyny w swoim rodzaju marketplace motoryzacyjny, który łączy dystrybutorów, sklepy i producentów z warsztatami i firmami transportowymi, oferując im nowe możliwości komunikacji. Pod adresem woopauto.com znajduje się najstarszy polski marketplace branży motoryzacyjnej. Chociaż na pierwszy rzut oka, strona działa jak zwykły sklep motoryzacyjny, to w rzeczywistości jest to znacznie bardziej zaawansowaną platformą.

Na WOOPAUTO można znaleźć nie kilku, ale kilkuset sprzedawców oferujących bardzo szeroki asortyment. Są one często w hurtowych ilościach i korzystniejszych niż rynkowe cenach. WOOPAUTO powstał w 2018 roku i od tego momentu oferuje sklepom motoryzacyjnym i właścicielom warsztatów mechanicznych możliwość zakupu asortymentu bezpośrednio od producentów, importerów oraz głównych dystrybutorów. Zarówno sprzedający, jak i kupujący są dokładnie sprawdzani przed rejestracją i rozpoczęciem jakichkolwiek działań na platformie, dlatego użytkownicy serwisu mogą mieć pewność, ze transakcje tam zawierane są bezpieczne, a oferowany asortyment jest nowy oraz pochodzi ze sprawdzonych i legalnych źródeł.

WOOPAUTO  – zalety

WOOPAUTO będący najpopularniejszym marketplace motoryzacyjnym w Polsce posiada mnóstwo zalet. Wśród najważniejszych należy wskazać m.in. to, że:

  • jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze,
  • ma rozbudowaną wyszukiwarkę produktów,
  • liczba kupujących, jak i sprzedawców zarejestrowanych na platformie cały czas zwiększa się,
  • WOOPAUTO dla producentów i dystrybutorów sprzętu motoryzacyjnego jest świetnym kanałem reklamowym oferującym bezpośrednie dotarcie do osób decyzyjnych w sprawie zakupów w warsztatach, sklepach czy firmach transportowych. To również platforma, która zbiera oraz dostarcza zapytania od klientów z całej Polski,
  • kupujący mają możliwość obniżenia kosztów prowadzenia działalności (dzięki korzystaniu z ofert z pominięciem pośredników sprzedaży oraz dzięki znajdywaniu ofert w niższych cenach niż te dostępne na rynku) oraz oszczędzenia sobie mnóstwa czasu na przeglądanie ofert z różnych stron (dzięki WOOPAUTO mają oni dostęp do setek z nich w jednym miejscu).

WOOPAUTO – części zamienne, wyposażenie warsztatu, opony

Asortyment WOOPAUTO jest niezwykle bogaty. Można tam znaleźć niemal wszystko, co jest związane z branżą motoryzacyjną. Klienci kupią tu różnego rodzaju części zamienne, zarówno do aut osobowych, jak i ciężarowych. Części zamienne na WOOPAUTO pochodzą i od znanych, ale i od niszowych producentów. Mechanicy rozpoczynający swoją działalność bez problemu skompletują całe wyposażenie warsztatu, i to niezależnie od tego czy będzie to warsztat samochodowy czy motocyklowy. Oprócz tego na marketplace WOOPAUTO można nabyć m.in.:

WOOPAUTO – nowa odsłona serwisu

W ostatnim czasie serwis WOOPAUTO przeszedł gruntowną zmianę. Strona ma teraz nowy, bardziej nowoczesny wygląd. Powstały nowe zakładki i kategorie produktów, co sprawia, że platforma WOOPAUTO jest jeszcze bardziej funkcjonalna i intuicyjna w obsłudze. Ulepszona została również wyszukiwarka produktów – jest znacznie bardziej szczegółowa, przez co kupujący mogą łatwiej i szybciej znaleźć dokładnie te produkty, których potrzebują. Dużym udogodnieniem jest również to, że teraz, przy każdym produkcie pokazana jest ilość dostawców oferujących dany produkt oraz informacja o dostępności towaru.