niedziela, 26 majaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Worko-plecaki z nadrukiem – gdzie zamówić?

Wygodny, pojemny, uniwersalny. Worko-plecak, bo o nim mowa, to niezwykle praktyczny element stylizacji, coś dla każdego i na różne okazje. Co więcej, worek plecak można ozdobić własnym nadrukiem – ale gdzie taki zamówić?

Worko-plecaki do zastosowań indywidualnych i komercyjnych

Worko-plecak nie zna płci, wieku, statusu materialnego ani pozycji zawodowej. Każdy może go zabrać (prawie) wszędzie  – profesor do pracy na uczelni, rodzice na spacer z dzieckiem, kulturysta na siłownię, nastolatek na w-f, emeryt na wycieczkę z klubu seniora. Worko-plecaki uszyte z wodoodpornego materiału można zabrać ze sobą na plażę, pod namiot, a nawet w… rejs statkiem.

Ciekawą opcją są również worko-plecaki z nadrukiem. To nadal rzecz o uniwersalnym zastosowaniu, ale już skrojona na miarę użytkownika. Konsument może wybrać nadruk tak, aby pasował do ubioru lub wyrażał jego preferencje czy osobowość. Na przykład miłośniczka kwiatowych printów może zamówić plecak reklamowy (plecak z nadrukiem) w magnolie, stokrotki czy róże, który będzie pasował do wiosennych stylizacji. Na plecaku można umieścić również popularne frazy, zabawne napisy, a także zdjęcia czy zaprojektowane przez siebie grafiki.

Plecak worek może mieć również zastosowanie komercyjne. Firma może zamówić plecaki z nadrukiem swojego logo lub przedstawiającym coś związanego z działalnością. Dla przykładu firma organizująca szkolenia survivalowe może podarować swoim klientom nieprzemakalne worko-plecaki z nadrukiem zasad przetrwania w lesie. Taki gadżet mogą zamawiać także instytucje publiczne, aby w ten sposób wypromować wydarzenie, kampanię społeczną czy lokalną inicjatywę.

Gdzie zamówić plecak worek z nadrukiem?

Spersonalizowane worko-plecaki można zamówić w PANATO – Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej, której ofertę można zobaczyć na stronie https://panato.org/. Przedsiębiorstwo posiada własną szwalnię i pracownię sitodruku, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje jakościowy towar u polskiego producenta. Oprócz worko-plecaków można tu zamówić także torby, plecaki, worki marynarskie, piórniki, saszetki, teczki, koszulki z nadrukiem, bluzy z napisami i odzież ochronną. Każdą rzecz można w pełni zindywidualizować poprzez dobranie materiału, kolorystyki i dodatkowych elementów, a także przez dodanie nadruku.

Jeśli zaś chodzi o worko-plecaki z nadrukiem, PANATO proponuje modele z troczkami lub sznurkami. Po wybraniu konkretnego produktu strona przekierowuje do konfiguratora, w którym należy dopasować osobno materiał korpusu i dna torby. Producent daje do wyboru m.in. bawełnę, tkaninę fluorescencyjną, tyvek, bawełnę z recyklingu oraz wodoodporny poliester. Jest możliwość wybrania grubszego sznurka, a także doszycia kieszeni wewnętrznej, podszewki czy metki. Na koniec można wgrać do zamówienia własną grafikę i zyskać w pełni spersonalizowany, wyjątkowy plecak.

O czym pamiętać, zamawiając worko-plecaki z nadrukiem?

Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie, do czego będzie służyć plecak. To punkt wyjścia, od którego zależeć będzie rodzaj materiału i strona wizualna produktu. Jeśli plecak ma wypromować markę, wówczas warto postawić na kolorystykę wpisującą się w identyfikację wizualną firmy i uniwersalny materiał (np. bawełnę, która budzi pozytywne skojarzenia z naturą i ekologią). Logo marki można umieścić zarówno na korpusie, jak i na metce. Zamiast logo może też nadrukować na worku efektowną grafikę i stronę www firmy. Taka forma reklamy nie będzie zbyt nachalna, a w końcu chodzi o to, aby konsument mógł zabrać plecak również do pracy czy na uczelnię.

Worko-plecaki z nadrukiem można zamawiać także dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli wiadomo, że plecak będzie wykorzystywany podczas wycieczek w plener, wówczas warto pomyśleć nad modelem z nieprzemakalnego poliestru. Trzeba też zwrócić uwagę, jak będzie wykonany nadruk, ponieważ grafika powinna przetrwać pranie oraz trudne warunki atmosferyczne. W PANATO nadruki wykonuje się metodą sitodruku, która uważana jest za najtrwalszą metodę druku na tekstyliach (i nie tylko). Pracownia organizuje również warsztaty rękodzielnicze, podczas których można zobaczyć zastosowanie sitodruku w praktyce.

Zamówienia na worko-plecaki z nadrukiem oraz inne gadżety reklamowe można składać w Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej PANATO: