piątek, 14 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Wygraj konkurs na Facebooku! Zdobądź główną nagrodę!

Chcesz wygrać konkurs na Facebooku? Kup lajki FB i zagwarantuj sobie główną nagrodę!

Co dadzą Ci lajki FB?

Wielu organizatorów konkursów na Facebooku, uzależnia wygraną uczestnika od ilości polubień, jaką uzyska pod swoim postem czy też komentarzem do posta konkursowego. Nic dziwnego — organizatorzy reklamują w ten sposób swoje produkty czy usługi i zależy im na dotarciu do jak największej grupy osób. Dlatego chętnie nagradzają tych, którzy w odpowiedziach konkursowych zdobędą największą ilość reakcji innych osób.

Regulamin konkursu. Jakie wymagania stawia organizator?

Urządzenie gry losowej na Facebooku jest niemożliwe. Ustawa o grach hazardowych zabrania organizatorom konkursów, wyłanianie zwycięzcy na podstawie losowania, bez spełnienia określonych wymogów i kontroli organów nadzorujących organizację i przebieg tego typu konkursów. Jednak to nie wszystko. Za sprawą Urzędu Skarbowego, który zaopiniował, iż konkursy, w których organizatorzy wymagają polubień ich strony i udostępniania jej, prowadzą tym samym reklamę, a ta powinna być opodatkowana, jak inne jej formy. Do tej opinii przychylił się Naczelny Sąd Administracyjny i organizatorzy musieliby płacić wysokie kary. Dlatego większość z nich decyduje się w organizowanych przez siebie konkursach nagradzać te osoby, których odpowiedzi w formie komentarzy czy zdjęć do postu konkursowego, zdobywają najwięcej polubień.

Każdy organizator konkursu w mediach społecznościowych musi przygotować regulamin, w którym dokładnie określi jego zasady oraz sposób wyłonienia zwycięzcy. Na przykład, jeśli konkurs polega na wymyśleniu hasła z użyciem jakiegoś słowa, opublikowaniu go w formie komentarza do postu konkursowego i zdobyciu jak największej ilości polubień, to osobie, której uda się to zrobić, zostanie wręczona nagroda. Oczywiście trudno zdobyć jest ogromną ilość lajków, nawet jeśli zaangażujesz wszystkich swoich znajomych. Jak więc zdobyć te polubienia?

Wygraj konkurs Facebooka — kup lajki konkursowe

Chociaż samo polubienie zdjęcia konkursowego czy też innej formy komentarza, wymaganej przez organizatora nie jest trudne, to zdobycie dużej ilości reakcji już tak. Załóżmy, że masz konto FB, na którym masz 300 znajomych, a ktoś inny 500. Nawet jeśli zaangażujesz wszystkich swoich znajomych, to szanse na wygraną są niewielkie. Jeśli zależy Ci na zdobyciu nagrody, kup lajki FB na polubimy.pl i zagwarantuj sobie status zwycięzcy. Ciesz się z wygranej. Niech udział w konkursie okaże się jedną z lepszych decyzji, jaką ostatnio podjąłeś.

materiał gościnny