piątek, 31 marcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Zabiegi karboksyterapii we Wrocławiu

Zabiegi medycyny estetycznej stały się bardzo popularne. Ich cena w porównaniu z latami ubiegłymi jest dla naszych portfeli bardziej dostępna. Wzrosła także popularność karboksyterapii. Wiele osób zapewne zastanawia się, czym jest karboksyterapia? Spróbujemy na to pytanie odpowiedzieć.

1. Czym jest karboksyterapia?

2. Na co najlepiej zastosować zabieg karboksyterapii?

3. Redukcja tkanki tłuszczowej a terapia dwutlenkiem węgla

4. Jaki dwutlenek węgla podaje się podczas zabiegu?

Czym jest karboksyterapia?

Czym jest karboksyterapia Wrocław to miasto w którym bez problemu znajdziemy dobry salon kosmetyczny, w którym możemy się umówić na zabieg karboksyterapii. Gabinety na Lwowskiej pomogą nam w redukcji na przykład rozstępów, czy w nadmiarze tkanki tłuszczowej. Karboksyterapia to w prostych słowach terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg ten polega na podskórnej lub śródskórnej bardzo precyzyjnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla, poprzez wkłucia. Podawany w sposób kontrolowany dwutlenek węgla działa dwufazowo:

– mechanicznie – czego efektem jest rozbicie złogów tłuszczowych. Kiedy podczas zabiegu podawany jest dwutlenek węgla, przekształcany zostaje w kwas węglowy, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Dzięki temu dochodzi do zjawiska zwanego lipolizą, zwiększając także drenaż limfatyczny.

– biochemicznie – odpowiada za silne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi oraz wzrost stężenia tlenu w obszarze zabiegowym. Dzięki temu powstają nowe naczynia krwionośne, jak i są one udrażniane.

Na co najlepiej zastosować zabieg karboksyterapii?

Karboksyterapia pomaga na wiele problemów skórnych, między innymi stosowana jest w walce z: cellulitem, rozstępami, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, niewydolnością żylną, odleżynami, wiotkością skóry, zapaleniem skóry głowy, wypadaniem włosów, łuszczycą, cerą trądzikową, suchością skóry, cieniami pod oczami, zmarszczkami, zanikiem owalu twarzy, zmarszczkami, jak i innymi problemami skórnymi. 

Redukcja tkanki tłuszczowej a terapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym, możliwe jest u niektórych osób uczucie rozpierania pod skórą. Najczęściej się ją stosuje do walki z redukcją tkanki tłuszczowej. Już po kilku przeprowadzonych zabiegach widoczne są zadowalające efekty. Świetne efekty osiąga się również w niewydolności żylnej, owrzodzeniach cukrzycowych, owrzodzeniach żylakowych czy zaburzeniach mikrokrążenia.

Jaki dwutlenek węgla podaje się podczas zabiegu?

Podczas karboksyterapii w Gabinetach na Lwowskiej podawany jest ciepły dwutlenek węgla. Dzięki temu zabieg jest dla klientów komfortowy i co najważniejsze przynoszący efekty. Klienci bez strachu przychodzą na kolejne zabiegi. Pamiętać należy, że istnieje potrzeba podawania dawek przypominających.

Dobrze wykonany zabieg karboksyterapii przynosi szybkie efekty i wysokie zadowolenie klientów.