niedziela, 14 lipcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Zaskocz partnera biznesowego i zamów prezenty dla klientów

Chociaż święta Bożego Narodzenia już dosłownie za chwilę, jeszcze jest czas na realizację zamówień w sklepach internetowych. Priorytetową przesyłką mogą przyjść prezenty firmowe dla klientów. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na taką formę uhonorowania wspólnej działalności. Warto zastanowić się, co takim upominkiem może być. Jeśli nie masz pomysłu na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych, inspiruj się ofertą e-sklepu MagicPack.pl.

Prezenty dla klientów a koszty – jak wygląda zestawienie?

Należy na początku wspomnieć, że MagicPack.pl nie jest tak naprawdę klasycznym sklepem internetowym. To projekt biznesowy, w którym tworzenie produktów łączy się z ofertą profesjonalnych usług wizerunkowych. Powstał z inicjatywy poznańskiej grupy reklamowej Hands. Właśnie ona zauważyła, jak wiele firm ma problem z ustaleniem, jakie oryginalne prezenty dla klientów mogą przyczynić się do pogłębienia biznesowych relacji. Zdecydowano się postawić na kompleksową obsługę w tym zakresie, co jest dodatkową korzyścią dla zamawiających.

Mogą oni wybierać eleganckie prezenty świąteczne dla klientów lub zdecydować się na indywidualną ofertę. MagicPack.pl proponuje fachowe doradztwo w zakresie doboru upominków do zestawu i dba o odpowiednią oprawę każdej paczki. W przypadku specjalnych projektów, nawiązują one do przedmiotu działalności firmy, której pracownicy mają zostać obdzieleni prezentami. Wówczas efekt jest spektakularny, a obdarowani mogą mieć pewność, że są ważni dla macierzystego przedsiębiorstwa, co warto podkreślać zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznych podsumowań.

Skorzystanie z usług profesjonalnego dostawcy gustownych upominków może być też odpowiedzią na problem „prezenty dla klientów a koszty”. Samodzielna organizacja wbrew pozorom nie musi przynosić oszczędności, ponieważ firma traci cenny czas, w którym mogłaby pracować na rzecz maksymalizacji swojego zysku. Outsourcing tego miłego, ale czasochłonnego zadania pozwala ograniczyć koszty. Ponadto MagicPack.pl oferuje prezenty dla klientów na święta w korzystnych cenach. Pojedynczy zestaw w oprawie zimowej może kosztować mniej niż 100 zł, chociaż warto stawiać na atrakcyjniejsze paczki.

Jakie mogą być idealne prezenty dla klientów na święta?

Zestawy proponowane przez MagicPack są naprawdę różnorodne. Składają się z produktów, które kojarzą się z okresem świątecznego wypoczynku. Zimowa aura skłania do picia ciepłych napojów, więc w paczkach znajdują się chociażby wyjątkowe mieszanki herbat oraz kawy o niebanalnych aromatach. Prezenty świąteczne dla klientów biznesowych zawierają ponadto przedmioty wielokrotnego użytku. Jednym z nich jest kawiarka lub ciepła czapka.

Produkty spożywcze należące do eleganckiego zestawu, takie jak słodycze lub miody, pochodzą z limitowanych edycji cenionych producentów. To często małe manufaktury, które dostarczają na rynek towary w małych ilościach. Bez wątpienia klient będzie mógł czuć się wyróżniony, że w jego paczce znajdą się takie może i prozaiczne, ale zarazem wyjątkowe upominki. 

Musimy jeszcze przypomnieć, że prezenty dla klientów są indywidualnie pakowane, zgodnie z życzeniem zamawiającego. Dzięki umieszczeniu logo własnej firmy można budzić pozytywne skojarzenia i tworzyć dobrą aurę wokół wizerunku przedsiębiorstwa. Zachęcamy do przejrzenia całego katalogu MagicPack.pl. Upominki warto wręczać nie tylko w Święta i od święta, ale przez okrągły rok. Tym sposobem łatwo umocnić relacje biznesowe i starać się pozyskać lojalność kluczowych partnerów.