piątek, 14 czerwcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Orising Deforforante kosmetyki trychologiczne przeciwłupieżowe

Kosmetyki trychologiczne na bazie naturalnych składników z serii Orising Deforforante

Kosmetyki Orising Deforforante mają charakterystyczną niebieską kroplę z listkiem w środku ułatwiającą ich rozpoznanie i odróżnienie od innych.

Główną substancją czynną szamponu Deforforante jest ekstrakt z płucnicy islandzkiej dodatkowo wzbogacony o naturalne ekstrakty z lawendy i mięty, które zapewniają odpowiednią higienę i kurację kosmetyczną. Szampon dzięki swojej unikalnej formule normalizuje płaszcz hydrolipidowy skóry głowy przez co reguluje obecność łupieżu.

Maseczka przeciwłupieżowa o różnych pojemnościach 150 , 250 i 500 ml. Jej głównym składnikiem  jest baza ekstraktu z brzozy. Maseczka  jest świetnym nośnikiem substancji aktywnych Orising jak i Eliokap (tak, tak kosmetyki Orising i Eliokap często są wykorzystywane w kuracjach trychologicznych razem) Maseczka Deforforante stopniowo pomaga zlikwidować łupież, stabilizuje fizjologiczne pH skóry i normalizuje płaszcz hydrolipidowy.

Płyn przeciwłupieżowy Orising Deforforante na bazie płucnicy islandzkiej i łopianu jest jednym z najlepszych kosmetyków przeciwłupieżowych na bazie naturalnych substancji.  Substancje te pomagają utrzymać prawidłową higienę skóry i stopniowo redukują łupież.

Kolejnym kosmetykiem z linii Deforforante jest esencja olejowa forfora secca. Olejek ten zalecany jest do stosowania w przypadku łupieżu suchego. W skład produktu wchodzą wyciągi z melisy, mięty, rozmarynu, nagietka, awokado oraz olejek migdałowy. Taka kompozycja silnie przeciwdziała łuszczeniu się skóry głowy.

Ostatni prezentowany kosmetyk z serii Orising przeznaczony jest  dla osób z problemem łupieżu tłustego. Olejki pozyskane z mięty, lawendy, jałowca i brzozy pozwalają utrzymać równowagę skóry głowy.

Jak stosować kosmetyki z serii Orising Deforforante

  • Najprostsza procedura przeciwłupieżowa, którą możesz zastosować z kosmetykami Orising to mycie skóry głowy szamponem Deforforante. Jeżeli jesteś w stanie powstrzymać łupież samym szamponem nie będzie potrzeby dodawać maski , olejku czy płynu.
  • Jeśli problem  z łupieżem jest na tyle odporny na działanie szamponu warto dodać płyn Deforforante. Po umyciu skóry głowy płyn trzeba wmasować i zostawić bez spłukiwania. Pielęgnacja skóry głowy z szamponem i płynem w większości przypadków wystarcza żeby pozbyć się łupiezu.
  • Jak zauważyłeś w skłąd linii wchodzi jeszcze maska Deforforate i olejki, które też są dla Ciebie. Olejki można nanieść na wieczór i pozostawiać na noc. Jest to najlepszy sposób aplikacji. Wstając rano wystarczy umyć skórę głowy i nałożyć płyn Deforforante

Cel terapii trychologicznej i kosmetyków trychologicznych

Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Dlaczego warto stosować peeling Energetica D Orising skóry głowy?

Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej.

Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. Dlaczego więc warto stosować peeling skóry głowy? Peeling skóry głowy jest odpowiedzialny m.in. za normalizowanie i przygotowanie skóry do przyjmowania innych składników aktywnych zawartych w maskach , ampułkach czy szamponach. Częstym problemem może być, np. nadmierna ilość zrogowaciałego naskórka, którego obecność spowodowana jest wysuszeniem i pękaniem skóry z którą doskonale radzi sobie właśnie peeling Energetica D Orising.