sobota, 2 marcaCodzienne Wiadomości Biznesowe
Shadow

Pakowanie z użyciem folii bąbelkowej? Wskazówki dotyczące pakowania

Zastosowań folii bąbelkowej jest wiele, od pakowania drobnych akcesoriów ze szkła, po opakowywanie mebli kuchennych i innych dużych elementów w trakcie przeprowadzki czy remontu. Jak efektownie spakować przedmioty a przy tym ich nie uszkodzić? Czy zastosowanie w tym wypadku folii bąbelkowej jest zasadne? 

Pakowanie produktów do transportu i nie tylko 

Podstawowym zastosowaniem folii jest opakowywanie produktów, mebli i innych przedmiotów na czas transportu i odpowiednie zabezpieczenie w ten sposób przewożonych przedmiotów. Pakując nasze produkty w folię bąbelkową zyskujemy pewność, że używany przez nas materiał będzie odporny na zniekształcenia, wgniecenia, trwały i łatwy w użyciu. Stosowana przez nas folia skutecznie zamortyzuje ewentualne wstrząsy, zabezpieczy urządzenia przed nieuchronnymi turbulencjami czy upadkami, będzie także stanowiła skuteczną izolację, chroniąc przedmioty przed wodą oraz wilgocią. Za pomocą folii możemy spakować drobne, delikatne elementy, na które trzeba podczas transportu uważać, folią bąbelkową z powodzeniem wypełnimy wnętrze pudełka, wypełniając puste przestrzenie, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia przewożonych elementów. Zastosowanie odpowiednich rozmiarów folii na meblach czy sprzętach RTV chroni przed ewentualnymi rysami, których ryzyko wystąpienia wzrasta w przypadku remontów.

Papierowe koperty wypełnione folią bąbelkową od środka

Z pomocą odpowiednio przygotowanej koperty, wyposażonej w folię bąbelkową będziemy w stanie przesłać niewielkie, delikatne przedmioty, bez obawy, że ulegną one uszkodzeniu. Koperta wypełniona od wewnątrz folią bąbelkową skutecznie amortyzuje drobne wstrząsy, jakim nasz pakunek może ulec w trakcie swojej podróży. Praktyczne pęcherzyki wypełnione powietrzem są lekkie, nie wpływają więc na ciężar wysyłanej przesyłki, dzięki czemu ustrzeżemy się ewentualnych dodatkowych kosztów. Koperty wykorzystać możemy również w trakcie przeprowadzki, pakując do nich kolczyki, pierścionki, drobne narzędzia biurowe, akcesoria remontowe czy innego rodzaju drobiazgi. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kopertom uchronisz swoją biżuterię przed ewentualnymi zarysowaniami czy uszkodzeniami w trakcie transportu. 

Wyjątkowy podarunek, zadbaj o odpowiednie opakowanie 

Dbając o to, aby nasze prezenty i upominki dla najbliższych były solidnie zapakowane warto zastanowić się nad użyciem folii bąbelkowej. Często kupowane przez nas drobiazgi są podatne na uszkodzenia, drobne zarysowania czy wgniecenia, a przecież chcemy, by nasz podarunek trafił w wybrane ręce w jednym kawałku. Folia pęcherzykowa może być nam w tym wypadku niezwykle pomocna, zaleca się owijanie nią przedmiotów, zanim jeszcze wylądują w papierowym pudełku lub niezbyt trwałej torebce. Folii możemy użyć także jedynie do transportu, mamy wtedy pewność, że przewożonemu przez nas upominkowi nic się nie stanie, gdy dotrzemy już na miejsce, możemy z powodzeniem wyjąć prezent i należycie go zapakować. Na stronie: https://www.opako.com.pl/folia-babelkowa-cat-644 będziesz mógł zaopatrzyć się w odpowiednią folię.